THERMALTAKE Tt eSPORTS Black vs LOGITECH G9X

RamsesJX

Kilopat
Arkadaşlar önceki konumda bahsettiğim ve linkini attığım mouse modelini araştırırken forumda, Logitech G9X mouse modelinin çok iyi olduğunu okudum. Aralarında fazla fiyat farkı olmamasından ötürü bütçemi bozmuyor lakin her ne kadar ikisi hakkında da Türkçe ve İngilizce incelemeler okusam da yine karar veremedim. Bende sizlerede sormayı uygun gördüm. Bu iki mouse arasından hangisi seçilmelidir ? Bu aralar fazla konu açıyorum lakin mecburum aklımdaki sorular bitmek bilmiyor.

THERMALTAKE - Thermaltake Tt eSPORTS Black Element Gaming Mouse TTS-MO-BLE001DT - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

VATAN COMPUTER - LOGITECH - G9x GAMING LAZER MOUSE - Mouse

@son_goku kardeşim param hazır benim tek amacım kafamda soru işareti kalmadan düzgünce bir alış veriş yapmak, bu tip soruları soruyorum sizlere ki soru işaretlerini gidereyim. Yakında alacağım zaten.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı