Satılık THERMALTAKE Tt eSPORTS MEKA G UNIT Türkçe Oyuncu Klavyesi

4khenaton

Hectopat
Merhaba. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Alınan ilk ürünü değişim raporunda yazan sorun nedeniyle değişime verdim. Yaklaşık 25 gün değişim sürdü. Yenisini ise ayın 3'ünde teslim aldım. Yine servis fişinde tarihi işaretledim. Genel olarak memnunum. Tesoro Durandal alacakken abimin beklenmedik hediyesi oldu. Fare olarak Tesoro Shrike kullanıyorum, iyi bir ikili olacağını düşünüyorum ve hâlâ almak istiyorum. Kutusu, kutu içeriği olduğu gibi duruyor. Kozmetik ve kullanım olarak tek bir sorunu yok. Bildiğiniz sıfır ürün.

*Klavyenin dili Türkçe. Varlığını pek aramasam da Türkçe dil desteği sunan mekanik klavye pek yok.

*Özelleştirilebilir 12 farklı makro tuş, 3 farklı profil var. Profil geçiş tuşları ve medya tuşları fonksiyonel değil ayrı olarak klavyenin üst kısmında bulunuyor.

*Aydınlatma şiddetini, yanıp sönme efektini doğrudan klavye üzerinden ayarlayabilmek mümkün. Aynı şekilde ses seviyesini de.

*Bilek destek ünitesi.

*Klavyenin üzerinde 2 adet USB girişi, kulaklık ve mikrofon girişi mevcut.

*Kısmi aydınlatma. (Yalnızca WASD, Space, yön tuşları ve NumPad yön tuşları)

*Taşıma çantası. Altın kaplama USB çıkışı. Kabloyu muhafaza etmek için kese.

*Genel olarak verdiği ağırlık ve kalite hissiyatı çok iyi.

Sitedeki incelemesi için:

TT Meka G Unit incelemesi | Technopat Sosyal

Not: İncelemeyi yapan arkadaş kulaklığı kasadan kullanamadığını belirtmiş. Ancak Denetim Masası'ndan klavyenin ses çıkışını devre dışı bırakıp kasadan kullanabilirsiniz. Anlayacağınız isteğe bağlı.

Mağaza ürün sayfası için:

Thermaltake Tt Esports Meka G Unit Türkçe Oyuncu Klavyesi - Vatan Bilgisayar

Fiyat 260 TL.

DSC_0041.jpg DSC_0045.jpg DSC_0048.jpg DSC_0049.jpg DSC_0051.jpg DSC_0053.jpg DSC_0057.jpgDSC_0040.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Skype Adresim : Mertu.Photography Eklersen Ayrıntılı Görüşürüz

Yeni konular

Geri
Yukarı