Satılık Thermaltake Esports Saphira Gaming Mouse

Holy Diver

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 10 gün önce almış olduğum Thermaltake Esports Saphira Optical Gaming Mouse'u satıyorum. Ürünü sadece 3 gün kullandım ürün harika özellikle eli büyük olanlara tavsiye ederim. Mouse dokusu eli terletmeyen bir malzemeden yapılmış gerçektende öyle 4 saat CS:GO oynadım elim hala kuruydu belki biraz nemlendi ama farketmek zor. Ürünün kutusu, garanti herşey mevcut kutusundan;
  • Gaming Mouse
  • Driver CD
  • Mouse Çantası
  • Sticker
  • Garanti Belgesi çıkıyor.
Ürün için istediğim fiyat 80 TL sadece İstanbul içi elden. Eğer fotoğraf isterseniz atabilirim.
Ürün teknik özelliklerine : www.ttesports.com: Tt eSPORTS bakabilirsiniz. Teşekkürler iyi forumlar.

Mouse ve driver resimleri.
  • oYqqdo.jpg
  • jvrrrJ.jpg
  • n599pl.jpg
  • mrggZ1.jpg

• XD88Gk.jpg
    (Kutu İçeriği)
  • 5oEElL.jpg
    (Driver)

Ürünün resimlerini atma imkanınız var mı acaba siteye?

Dostum kusura bakma biraz geç oldu ama yükledim.

Teşekkürler ancak tam emin olamadım mouse da bir sorun yok değil mi yani yarı fiyatına nerdeyse ondan tereddütteyim.

Yarı fiyatına derken? Bana aslında hediye geldi hediye veren kişiye ayıptır ama sordum tam fiyat söylemedi ama Vatan Bilgisayardan 100 küsüre almış. Şuan o kadar arttımı bilmiyorum. Eğer 1 hafta içerisinde satamazsam satmaktan vazgeçeceğim zaten. Teşekkürler.

mausu almak istiyorum herhangibi bi sıkıntısı yoksa

maus da sıkıntı yoksa almaya niyetliyim

Yarı fiyatına derken? Bana aslında hediye geldi hediye veren kişiye ayıptır ama sordum tam fiyat söylemedi ama Vatan Bilgisayardan 100 küsüre almış. Şuan o kadar arttımı bilmiyorum. Eğer 1 hafta içerisinde satamazsam satmaktan vazgeçeceğim zaten. Teşekkürler.
istanbul içi eldel almak ısterım

Yeni konular

Geri
Yukarı