Thermaltake V200 TG kasası alınır mı?

Aero 500 kullanıyorum kapaktaki bölüm cam değil plastiği anımsatan bir malzeme. Benim için çok bir şey ifade etmemekle birlikte çok çabuk çiziliyor ve tam anlamı ile temizlenmiyor demek yanlış olmaz. Çok üzerine düşmediğim bir donanım olmakla birlikte alınır mı alınır, daha iyi bir şeyler de bakılabilir fakat herşeyden önce Nanokatalog firması hakkında araştırma yapın birçok kişi sıkıntı yaşıyor.

Aero 500 kullanıyorum kapaktaki bölüm cam değil plastiği anımsatan bir malzeme. Benim için çok bir şey ifade etmemekle birlikte çok çabuk çiziliyor ve tam anlamı ile temizlenmiyor demek yanlış olmaz. Çok üzerine düşmediğim bir donanım olmakla birlikte alınır mı alınır, daha iyi bir şeyler de bakılabilir fakat herşeyden önce Nanokatalog firması hakkında araştırma yapın birçok kişi sıkıntı yaşıyor.
Ürünün stokta olup olmadığını öğrenip o şekilde sipariş verceksin ve ürünün teslimatı yavaş oluyo genellikle yurt dışından geliyo ürünler buda 15-30 günlük bir süreç yaratıyor alacağım kasa bu sitede 150-200 tl daha ucuz

Kasayı kullanan birisi olarak memnunum. Işıklı mışıklı hali dışında sevmediğim yeri yok. Havalandırması kötü değil doğrusu. Kabloları özellikle artan PSU kablolarını gizlemek için alttaki bölme çok kullanışlı. Bunu almasan bile bu şekilde bölmesi olan bi' kasa almanı tavsiye ederim.

Kasayı kullanan biri olarak önde 3 fan devirleri düşük ayarlanabilir bi port vs yok 5v ' da çalışıyor hava sirkülasyonu yetersiz kasaya yük bindiğinde camın baya ısındığını fark ediyorsun üst tabakaya 2 egzoz fan koyman gerekiyor onlar bi nebzede olsa çözüm olabilir.

Ürünün stokta olup olmadığını öğrenip o şekilde sipariş verceksin ve ürünün teslimatı yavaş oluyo genellikle yurt dışından geliyo ürünler buda 15-30 günlük bir süreç yaratıyor alacağım kasa bu sitede 150-200 tl daha ucuz
Daha önce Nanokatalog'tan ürün aldınız mı ? Bu kadar büyük bir ürün yurtdışından gelirken ne kadar kargo ücreti ödeyeceksin. Bu fiyatlar vergi dahil hali mi ? Eğer öyle ise 200-300 TL daha ucuz kasa TR fiyatı 500-600 TL bandında. Bana pek normal gelmedi fiyatı. Çin'den gelen1 TL'lik ürüne bile vergi var bu kasayada ekstra birşey çıkabilir bence. En kötü kargoda 150-200 TL kitleyebilirler.

Kasayı kullanan biri olarak önde 3 fan devirleri düşük ayarlanabilir bi port vs yok 5v ' da çalışıyor hava sirkülasyonu yetersiz kasaya yük bindiğinde camın baya ısındığını fark ediyorsun üst tabakaya 2 egzoz fan koyman gerekiyor onlar bi nebzede olsa çözüm olabilir.
2 farklı yerden hem ledleri hem de fan hızını kontrol etmeni sağlayan kısımlar var. Siz nasıl fan devirlerini değiştiremediniz anlayamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı