Thermaltake V200TG fan takma

Sh4mrock

Femtopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ekran kartının altına takılan fanlar ekran kartına doğru mu yoksa Power Supply'a doğru mu üflemelidir? (görsel bana ait değildir)

Kasa: Thermaltake V200TG.

Dosya Ekleri

• fan123.png
    fan123.png
    291,4 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Benim kasada alttan hava alacak yer yok.

Hocam kasanızın özelliklerine baktım. 1 tane fan boşta kalacak mecburi olarak. Çünkü takılacak bir yer yok kasa içerisine. Ayrıca kasanızın hava akışı çöp diyebilirim öndeki 3 fan neredeyse boşa dönüyor. Kasanızın önü cam olduğu için soğuk hava alamıyor fanlar kasa içerisine. Kasanızın ön plakası çıkıyorsa çıkartıp öyle kullanmanızı tavsiye ederim.

Yukarıdan hava atılması daha iyi olur.
onun için fanlar var zaten
Hocam kasanızın özelliklerine baktım. 1 tane fan boşta kalacak mecburi olarak. Çünkü takılacak bir yer yok kasa içerisine. Ayrıca kasanızın hava akışı çöp diyebilirim öndeki 3 fan neredeyse boşa dönüyor. Kasanızın önü cam olduğu için soğuk hava alamıyor fanlar kasa içerisine. Kasanızın ön plakası çıkıyorsa çıkartıp öyle kullanmanızı tavsiye ederim.
fotoğrafdaki pc benim değil
Yukarıdan hava atılması daha iyi olur.
onun için fan var zaten
kasanın yan kısmı boydan boya filtreli ve evet kasamın ön kısmı açık

Yeni konular

Geri
Yukarı