Thermaltake V71 Corsair Obsidian 750D Karşılaştırma

Thermaltake V71 mi Corsair Obsidian 750D mi?

• Thermaltake V71

Oy: 6 28,6%
  • Corsair Obsidian 750D

Oy: 15 71,4%

• Oy verenlerin toplamı
    21
Thermaltake Markası güzel ürün yapmış ama benim tercihim yinede 750d modelinden yana olurdu. Çünkü daha konforlu ve rahat çalışılacak bir kasa olarak gözüküyor bana.

V71 var bende. Bir tane SSD ve HDD kullanacaksanız, HDD kafeslerini çıkarıp kablo saklama tarafına dikey olarak konumlandırabilirsiniz. Böylelikle kasanın içi aşırı geniş olur. 3 tane 200mm ledli fan ve 1 tane 140mm fanla birlikte geliyor. Bence fanlar sesli değil, lowda zaten kasadan çıt çıkmıyor. 750D'de böyle ferahlığı ve hava akımını yakalayamazsınız.

750d de önde 2 adet 140mm arkada 1 adet 140mm altta bir adet 140mm ve üstte 3 adet 140mm fan yuvası var gayet güzel bir hava akışı sağlayabilirsiniz.

Bu 750D'yi kullanan var mı acaba ? Ön taraf kapalı olduğu halde 2 tane fan takmışlar. Bence ön taraftan hava çekmesi çok çok zor. Deneyen gören bilen varsa yanıt bekliyorum 2 kasa arasında kaldım.

750D kullanıcısı yok sanırım :) V71 almaya karar verdim(y)

V71 alın. Corsair 750D önden hava çekme konusunda sıkıntılı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende 750D yi almayı düşünüyorum ama önden hava çekme konusunda biraz üzdü gerçekten. Acaba kapak açık şekilde kullansak çok toz çekermi ki ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı