Thermaltake Versa J23 ya da Versa J24 alınır mı?

İkisinin de tipi hoşuma gitmedi :) Kendi fikrimi önereyim;

PHANTEKS P400A BLACK Eclipse P400A (PH-EC400ATG_BK) Mid-Tower Pencereli Güç Kaynaksız Kasa - inventus (RGB fanlar yok)

İkisinin de tipi hoşuma gitmedi :) Kendi fikrimi önereyim;

PHANTEKS P400A BLACK Eclipse P400A (PH-EC400ATG_BK) Mid-Tower Pencereli Güç Kaynaksız Kasa - inventus (RGB fanlar yok)

Kardeşim bunları attığın için teşekkür ederim. Ama ben hazır sistem alacağım. Yükseltme seçeneği olarak bunları beğendim. Diğerleri ya dandik ya çok pahalı.

Kardeşim bunları attığın için teşekkür ederim. Ama ben hazır sistem alacağım. Yükseltme seçeneği olarak bunları beğendim. Diğerleri ya dandik ya çok pahalı.

İnan bana bu arkadaşın attığı kasalar senin kasandan 50 kat daha dandik.Thermaltake kasanı almanı öneririm aerocool u tavsiye etmem.

O zaman net J24.
İnan bana bu arkadaşın attığı kasalar senin kasandan 50 kat daha dandik.Thermaltake kasanı almanı öneririm aerocool u tavsiye etmem.
Ne gibi 50 kat dandik hocam? Orta seviye kral kasalarına J24'ten 50 kat daha dandik demenizi açıklar mısınız?

Dosya Ekleri

• versa-j24-blender_gpu.png
    versa-j24-blender_gpu.png
    41 KB · Görüntüleme: 331
O zaman net J24.

Ne gibi 50 kat dandik hocam? Orta seviye kral kasalarına J24'ten 50 kat daha dandik demenizi açıklar mısınız?

Çinde merdiven altı üretiliyor aerocool.Thermaltake ise gerçek fabrikalarda üretiliyor ve global bir marka.Aerocool ise türkiye'de ucuza dandik ürün satan çöp firma

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı