Thermaltake Versa J24 alınır mı?

kardeş bu ikisini al hayatın keyfini çıkar

corsair psu tam bir evladiyeliktir 650 W sana bol bol yeter ayrıca Bronze sertifikalı %88 verimliliği var.
,
kasayı söylemeye gerek yok piyasanın en iyi F/P kasasıdır kendisi, ön panel mesh deli gibi hava alıyor, 4 fan gayet güzel iş görüyor ayrıca kablolarını saklaman için kanallar mevcut. ileride sıvı soğutma koyacaksan hiç zorlanmadan iliştirirsin kenara içi ferah kasanın.
Çok teşekkürler ancak PSU için 100 tl daha ucuz bir öneriniz var mı yine kaliteli olduğunu düşündüğünüz?

Çok teşekkürler ancak PSU için 100 tl daha ucuz bir öneriniz var mı yine kaliteli olduğunu düşündüğünüz?

ben bunu kullanıyorum kardeş, corsairle eşdeğer zaten. high power piyasadaki 5 markadan biridir.

Arkadaşlar bu kasayı almak istiyorum. Hava akışı nasıldır acaba? Şu anki kasamın hava akışı kötü olduğu için bir daha bu sorunu yaşamak istemiyorum, kafam rahat etsin diye.
Hocam kusura bakmayın hortlatıyorum ama bende bu kasadan almayı düşünüyorum aldınız mı ? Aldıysanız psu su performansı va nasıl ?

yaklaşık 1 aydır bu kasayı kullanıyourm aşırı memnunum rtx 2060 super gaming oc ve ryzen 5 3600 (fanlı) var knight online ve valorant aynı anda açık olduğu taktirde işlemci 55-56 yı geçmiyor ekran kartına dikkat etmedim ve güneş alan sıcak bir odada yer alıyor bilgisayarım. Ses bakımından da sessiz bir kasa memnun kalırsınız.

Yaklaşık 1 aydır bu kasayı kullanıyourm aşırı memnunum RTX 2060 Super Gaming OC ve Ryzen 5 3600 (fanlı) var Knight Online ve Valorant aynı anda açık olduğu taktirde işlemci 55-56'yı geçmiyor ekran kartına dikkat etmedim ve güneş alan sıcak bir oda da yer alıyor bilgisayarım. Ses bakımından da sessiz bir kasa memnun kalırsınız.

Üstünüzde ki yorumu okuyun. Yine de çok teşekkürler. Size de hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı