Thermaltake Versa J24 RGB Kasaya fan önerisi

BlueshDream

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar,

Ben Thermaltake markasının Versa J24 RGB kasasını kullanıyorum fakat arkasında ki egzoz fanının 2 kanadı kırıldı, bu yüzden bilgisayar sarsıntılı çalışıyor. Yeni bir fan alacağım ama alacağım fan kaç mm olması lazım var mı bildiğiniz? Güzel bir egzoz fanı RGB olabilir, Max 150 TL olması lazım şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    141 KB · Görüntüleme: 24
peki bu ürünü alsam herhangi bir sorun yaşar mıyım ? bir de benim anakartım msi b450 a pro max alıcağım fanda 2 adet giriş gözüküyor bu ikisinide kasaya takıcam öyle değil mi?

peki bu ürünü alsam herhangi bir sorun yaşar mıyım ? bir de benim anakartım msi b450 a pro max alıcağım fanda 2 adet giriş gözüküyor bu ikisinide kasaya takıcam öyle değil mi?

Bu tamamen sizin tercihiniz. Marka kalitesi olarak düşük bir ürüne yönelmeye yorum yapamam.

12 cm destekli bölüme aşağıdaki fanı takabilirsiniz.

Hocam fanlar güzelmiş yalnız😃. Hava akış değeride iyi.

Kaliteli ürünleri tercih ederseniz ileride başınız ağrımaz en azından ucuz alıp geçmeyin derim :).

Geri
Yukarı