Thermaltake View 200 TG Kasanın Önünü Delme

Daha fazla  
Thermaltake View 200 TG kasam var ve önü cam, kasanın önünü çıkarttığım zaman bazı oyunlarda 10 bazı oyunlarda 15 derece işlemci fark ediyor ve bu gerçekten iyi bir sonuç. Zaten yakında sıvı soğutucu alacağım onunla beraber daha da düşer.
Gelelim soruma. Kasamın önündeki cam gibi olan ama aslında cam olmayan (pleksi olabilir) yeri matkapla küçük küçük delsem Mesh kasa etkisi yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Delince camın sağlam kalma ihtimalini bilemiyorum ama görüntü olarak kötü duracak. Camlarda sineklik diye kullanılan tül malzemeden alıp kasanın önünü kaplayabilirsin.

Delince camın sağlam kalma ihtimalini bilemiyorum ama görüntü olarak kötü duracak. Camlarda sineklik diye kullanılan tül malzemeden alıp kasanın önünü kaplayabilirsin.
Hocam bende aynı şekil delik delikten farklı olarak + olarak bu fikride düşündüm. Pleksinin tamamını bir şekilde kesip (illaki keserim bu arada çalıştığım yerde hem marangoz hem demirci var ikisinden birileri keser illaki) önünü bunla kaplamayı;
Ama diyorum ki ilk olarak küçük küçük deleyim, eğer hem görüntü çok kötü olursa ve soğuma beklediğim gibi olmazsa pleksinin tamamını keseyim sonuçta ilk olarak hepsini kestikten sonra başka seçeneğim kalmaz zaten.
Bu arada kasaların hem önündeki hem yanındaki temperli cam olarak satılan şey cam değil aslında bildiğimiz pleksi, belki bileniniz vardır ben işim yüzünden biliyorum

Hocam bende aynı şekil delik delikten farklı olarak artı olarak bu fikride düşündüm. Pleksinin tamamını bir şekilde kesip (illaki keserim bu arada çalıştığım yerde hem marangoz hem demirci var ikisinden birileri keser illaki) önünü bununla kaplamayı;
Ama diyorum ki ilk olarak küçük küçük deleyim, eğer hem görüntü çok kötü olursa ve soğuma beklediğim gibi olmazsa pleksinin tamamını keseyim sonuçta ilk olarak hepsini kestikten sonra başka seçeneğim kalmaz zaten.
Bu arada kasaların hem önündeki hem yanındaki temperli cam olarak satılan şey cam değil aslında bildiğimiz pleksi, belki bileniniz vardır ben işim yüzünden biliyorum.

Sakın delme kasayı sat. Mesh kasa almanı öneririm. Bak delersen maffedersin kasayı.

Hocam bende aynı şekil delik delikten farklı olarak + olarak bu fikride düşündüm. Pleksinin tamamını bir şekilde kesip (illaki keserim bu arada çalıştığım yerde hem marangoz hem demirci var ikisinden birileri keser illaki) önünü bunla kaplamayı;
Bu arada kasaların hem önündeki hem yanındaki temperli cam olarak satılan şey cam değil aslında bildiğimiz pleksi, belki bileniniz vardır ben işim yüzünden biliyorum
Malzemeyi tahmin edebiliyorum ancak hiç kullanmadım. Delince delinen yerdeki kırık yayılır diye tahmin ediyorum. Bu da kötü görüntü oluşturacak. Eğer öyle olmuyorsa orantısal deliklerle hem hava akışı hemde güzel görüntü sağlayabilirsin.

Malzemeyi tahmin edebiliyorum ancak hiç kullanmadım. Delince delinen yerdeki kırık yayılır diye tahmin ediyorum. Bu da kötü görüntü oluşturacak. Eğer öyle olmuyorsa orantısal deliklerle hem hava akışı hemde güzel görüntü sağlayabilirsin.
Olaylar çok değişti aslında kasanın önündeki şeffaf şey harbiden de cam mış ama plastikle birlikte olduğundan dolayı vurunca cam sesi çıkarmayıp pleksi sesi çıkardığından pleksi demiştim ama cammış, önündeki camı aldım onun yerine pleksi koyucam şeffaf onuda lazer makinasında 5 veya 7 mm delikler açarak yapıcam

Geri
Yukarı