They Are Billions Türkçe yaması var mı?

fatih murdock

Kilopat
Daha fazla  
Oyun güzel arkadaşlar son bölümdeyim, sizi bayağı çıldırtacaktır baştan söyleyim iki saat kurduğunuz üssünüz 2 dakikada patlayınca insan biraz sinirleniyor 🤣 bu oyun 5 10 TL'ye düşmez ilginizi çekiyorsa alın. 2022 Aralıkta yine indirimdeydi sanırım 66 TL'ye almışım. Fiyatını hak eden bir oyun.
Çalışan Türkçe yaması var mı ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yapımcı dosyaları şifreliyormuş ilk defa görüyorum. Türkçe yamalar da çalışmıyor bu sebeple. Senin attığın bile 3 senelik hiç çalışmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yapımcı dosyaları şifreliyormuş ilk defa görüyorum. Türkçe yamalar da çalışmıyor bu sebeple. Senin attığın bile 3 senelik hiç çalışmaz.

Daha önce bu siteyi hiç görmedim. İndirdikten sonra virüs girerse çok kötü olur. Daha önce kullanan var mıdır bu siteyi?

Geri
Yukarı