THH karara bağlandı

GamingKeyboard07

Hectopat
Merhaba, birkaç gün önce Gigabyte monitörümün dosyasına yeni bilgi girilmediğiyle ilgili başlık açmıştım. Bugün dosyaya yeni bilgi girildi ve 19 Haziran'da yaptığım başvuru için 10 Temmuz'da karar verildiği yazıyor. Bu kararı görüntüleyebileceğim bir dijital platform ve başka bir yer var mı?

(Önemli: Arkadaşlar burada önemli bir düzeltme yapıyorum, sisteme 10 Temmuz tarihinde "Karara Bağlandı" ifadesi girildi fakat sistemde 21 Haziran 2023 saat 14.45'de gündeme alındıktan yaklaşık 6 dakika sonra, yani 21 Haziran 2023 14.51'de karara bağlandığı yazıyor. Böyle bir şey mümkün olabilir mi?)

Bir de ilk gönderimde de bahsetmiştim, ilk başta bir dosya açmış; fakat önemli bir fotoğrafı eklemeyi unuttuğum için ilk açtığım dosyayı iptal edip yeni bir dosya oluşturmuştum, o sırada tüketici hakem heyeti ilk dosyadan satıcının savunmasını istemiş. Fakat ben ikinci dosyayı açtıktan sonra ikinci dosyadan satıcının savunması istenmedi ve çok hızlı bir şekilde karara bağlandı. Bu açıkçası beni kararın olumsuz olacağını düşünmeye itti. Daha önce bu kadar hızlı başvurusu cevaplanan ve satıcının savunması istenmeyen kişiler var mı? Sonuç olumlu muydu olumsuz muydu?

Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı 3.PNG
    Ekran Alıntısı 3.PNG
    15,9 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı