THH Karara Bağlandı

Waifu Impact

Kilopat
Makaleler
10
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1526212193
17.06.2020 tarihinde başvurum karara bağlanmış ancak kararın ne olduğunu göremiyorum. Pandemi sebebiyle tebligatın teslim edilmesini istediğim yerde değilim ne yazık ki. Kararı nasıl öğrenebilirim acaba?

İlgili THH ye arayıp sordunuz mu, bir şey dediler mi?
Karara bağlandığını bugün gördüm. Yaklaşık 8 ay olduğu için başvuralı pek ümidim de yoktu. Bugün ne zamandır bakmıyorum diye baktım da gördüm. O yüzden henüz arama fırsatım olmadı. Pazartesi günü arayıp bilgi alabilirim ancak. Yine de buraya da sormak istedim belki buna benzer bir durum yaşayan olmuştur diye.

Bugün aradım kaymakamlığı ve yalnızca tebligat yoluyla öğrenebileceğimi söylediler. Eğer gönderilen yerde alabilecek biri varsa ona teslim ediyorlar. Yoksa geri dönüyor ve siz gidip kendiniz almak zorunda kalıyorsunuz.

Bugün aradım kaymakamlığı ve yalnızca tebligat yoluyla öğrenebileceğimi söylediler. Eğer gönderilen yerde alabilecek biri varsa ona teslim ediyorlar. Yoksa geri dönüyor ve siz gidip kendiniz almak zorunda kalıyorsunuz.
Doğru en yakın PTT'ye bırakılıyor. Ama kararı öğrenmenin tek yolu tebligat değil.
aha.PNG

Bu şekilde Tarihçe'nin yanında Karar Formu belirecek tıkladığında karar formunu görebileceksin.

Geri
Yukarı