THH'ye başvurduğum ürünü kullanabilir miyim?

Persseus

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya veya İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
23 Ağustos 2021'de Samsung Galaxy Buds Pro aldım. Ürünü severek kullanıyorum ancak bazı problemleri olduğu için servis değişim yapmıyor. İlk başta sol kulaklığın şarjı çabuk bitiyor diyerek sadece kulaklıkların değişimi yapıldı. Daha sonra sağ kulaklığın ANC'sinde ve dengeli şarj edemediği için 3 kere daha servise gittim. Dün kulaklıklar değişti ancak şarj kutusunu ısrarla değiştirmiyorlar. Değişim yapıldıktan sonra kulaklığı bir süre kullandım ve video kaydı ile kutunun iki kulaklığı dengeli şarj etmediğini gösterdim. Buna rağmen 4. Servis başvurum da olumsuz sonuçlandı. Ürünün 2 ay garantisi kaldı ve THH'ye başvuracağım. Başka kulaklığım da yok. Bu süreç boyunca kulaklığı kullanmamda herhangi bir sakınca var mı? Değişim sonrası kulaklıkların arızası giderildi ancak şarj kutusu dengeli şarj etmiyor ve bunun için defalarca başvurup olumsuz cevap aldım. Yaşadığım sorun nedeniyle sıfır kapalı kutu benzer ürün talep etme hakkım var mı?

Başvurduğunuz anda, ürünü verilen karar doğrultusunda aynı şekilde teslim edeceğinizi taahhüt ediyorsunuz.
Ürüne bir hasar gelirse sorumluluk sizde.

Kanuna göre garanti süresi boyunca tekrar arızalanan üründe tüketici seçimlik haklarını kullanabilir. Yani talep ettiğiniz ayıpsız misli ile değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

Başvurduğunuz anda, ürünü verilen karar doğrultusunda aynı şekilde teslim edeceğinizi taahhüt ediyorsunuz.
Ürüne bir hasar gelirse sorumluluk sizde.

Kanuna göre garanti süresi boyunca tekrar arızalanan üründe tüketici seçimlik haklarını kullanabilir. Yani talep ettiğiniz ayıpsız misli ile değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.
İlk arızada ücret iadesi istenebiliyor mu peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı