ThinkPad E14-E15 Nasıldır?

F/P ve parça konusunda bence iyiler. En azından TurboX gibi kötü pc satmıyorlar.
Attığın bilgisayar H seri işlemciye sahip, enerjiyi su gibi çeker. :D

F/P ve parça konusunda bence iyiler. En azından TurboX gibi kötü pc satmıyorlar.

Dostum dayanıklılık ön planda demiş konu sahibi. Takoz, düz plastik, ışıklı oyuncu makinası değil.

Lenovo ThinkPad L13 Intel Core i7 10510U 16GB 512GB SSD Fiyatı Pil ömrü, küçük boyut, hafiflik ve cebe uygun. Base model paneli kötü, bu bir üst panel.

Lenovo X1 Carbon Intel Core i7 8550U 8GB 256GB SSD Windows Fiyatı Dayanıklı-hafif karbon kasa, performans, 4k panelde pil ömrü iyi değil, bu FHD panel. X1 serisini Pro 13" serisi olarak düşünebilirsin. 15" Pro olarak karşısına T serisi gelir.

Bunun dışında E14 vs. isteklerinizi karşılar. Bunun dışında Dell XPS serisine baktınız mı?

Dostum dayanıklılık ön planda demiş konu sahibi. Takoz, düz plastik, ışıklı oyuncu makinası değil.

Lenovo ThinkPad L13 Intel Core i7 10510U 16GB 512GB SSD Fiyatı Pil ömrü, küçük boyut, hafiflik ve cebe uygun. Base model paneli kötü, bu bir üst panel.

Lenovo X1 Carbon Intel Core i7 8550U 8GB 256GB SSD Windows Fiyatı Dayanıklı-hafif karbon kasa, performans, 4k panelde pil ömrü iyi değil, bu FHD panel.

Bunun dışında E14 vs. isteklerinizi karşılar. Bunun dışında Dell XPS serisine baktınız mı?
Oyuncu makinesi değil. İşlemcisi ve ekran kartı şimdiki orta seviye gamer PC'ler ile aynı olduğu için önerdim. Kullanmadan yargılamayın. Yorumlarını vs. okudum çoğu sisteminin.

Ben de bilgisayar mühendisliği okuyorum(Bu sene 4. sınıfım) bu yüzden iş yükünüzü anlayabiliyorum. TensorFlow vs ile uğraşmayacaksanız GPU ile işiniz yok bile. Bu yüzden dahili grafik bile gayet yeterli.
Klavyesinin rahat olması ve ekranın göz yormaması önemli. Ve belirttiğiniz gibi pil ömrünün iyi olması gerekiyor. 2-3 saat pil ömrü hiç bir şey.
Benim kişisel olarak aradığım sessizlik ve klavye çevresinin çalışırken serin olması.

Hafiflik ve zariflik gibi bir arayışınız yoksa E14 ve 15 gayet güzel cihazlar.

Ben de bilgisayar mühendisliği okuyorum(Bu sene 4. sınıfım) bu yüzden iş yükünüzü anlayabiliyorum. TensorFlow vs ile uğraşmayacaksanız GPU ile işiniz yok bile. Bu yüzden dahili grafik bile gayet yeterli.
Klavyesini rahat olması ve ekranın göz yormaması önemli. Ve belirttiğiniz gibi pil ömrünün iyi olması gerekiyor. 2-3 saat pil ömrü hiç bir şey.
Benim kişisel olarak aradığım sessizlik ve klavye çevresinin çalışırken serin olması.

Hafiflik ve zariflik gibi bir arayışınız yoksa E14 ve 15 gayet güzel cihazlar.
Hocam tensorflow kullanacağız ama allahtan üniversite yapay zeka uygulamaları için ''Süper Bilgisayar'' kuracak. :D

Geri
Yukarı