Thinkpad servisi ekranı değiştirir mi?

Barisbozkurt

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba konu hakkında deneyimi olanlara ihtiyacım var.
ThinkPad E14 model laptop sahibiyim garantim devam ediyor. Ekranımda kullanıma engel bir problem yok ancak ışık sızması kutudan ilk çıktığından beri bulunuyor. İş aksamasın diye bugüne kadar servise götürecek vaktimiz de olmadı açıkçası. Şimdi gidip alın kardeşim bunu değiştirin desem nasıl bir tavırla karşılaşırım?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-04-09 saat 22.48.36_821ee085.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-04-09 saat 22.48.36_821ee085.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 29
ThinkPad E14 model laptop sahibiyim garantim devam ediyor. Ekranımda kullanıma engel bir problem yok ancak ışık sızması kutudan ilk çıktığından beri bulunuyor. İş aksamasın diye bugüne kadar servise götürecek vaktimiz de olmadı açıkçası. Şimdi gidip alın kardeşim bunu değiştirin desem nasıl bir tavırla karşılaşırım?
Ne kadar süre önce aldınız cihazı? Ücret isteyebilirler.

Thinkpad E14 model laptop sahibiyim garantim devam ediyor. Ekranımda kullanıma engel bir problem yok ancak ışık sızması kutudan ilk çıktığından beri bulunuyor. İş aksamasın diye bugüne kadar servise götürecek vaktimiz de olmadı açıkçası. Şimdi gidip alın kardeşim bunu değiştirin desem nasıl bir tavırla karşılaşırım?

Işık sızması + 1 ölü pixel ile göndermiştim, ekranı değişmişlerdi müşteri temsilcisini aradığımda ise maalesef değişmiyoruz demişti ama değişip para istemediler.

Geri
Yukarı