This item is not available for your current location.

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Geçen ay XBOX'uma CoD: Black Ops Hardened Edition(içinden 4 tane zombie map çıkan versiyonu) aldım, Konsolumda oyunda PAL, biliyorsunuz Türkiye'de Xbox Live olmadığı için başka ülke seçmek gerekiyor, bende ilk aldığımda United States'i seçmiştim, o zaman PAL-NTSC olayını bilmiyordum, kötü bir şekilde öğrenmiş oldum, 730 küsür MB'lık bir DLC indiriyoruz Hardened Edition ile birlikte gelen Zombie Map'lerini indirmek istediğimde 'This item is not available for your current location.' diyor ve indirmeme izin vermior, bu olaydan sonra Locale'i United Kingdom olarak değiştirdim, ama sonuç değişmedi, oyunu almadan önce Gold üyeliğim bitmişti, onunlamı alakalıdır bilmiyorum, bu eklentiyi indirmek için ne yapmak gerekiyor ? Çünkü ilk oyunum F1 2010'da konsolla birlikte gelen 1 aylık hediye gold üyelikle online oynamıştım, PAL oyun PAL konsol ama o zamanlarda ülkem United States'di...

Sen ülkeni neresi seçersen seç, bağlandığın sunucu IP adresini kontrol ediyorsa hiçbir şansın yok. Aslında sana birçok kişi “Proxy kullanarak yaparsın” gibi fantastik tavsiyelerde bulunacaktır ama Proxy ile 700 MB’ı indirmen imkansız. Varsa Türkiye’yi seç, yoksa Proxy kullan bir şekilde ama bence çok zor…

Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı