Çözüldü This PC can't run Windows 11 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Quarit

Hectopat
Makaleler
1
Kimse yardımcı olmayacak mı bana? :( Format sırasında "This PC can't run Windows 11" hatası alıyorum. Bu sorunu Windows 10'da yaşayanlar BIOS Update ederek çözmüş, fakat benim BIOS'um zaten en güncel versiyon

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
"This PC can't run Windows 11" hatası alan arkadaşlar BIOS'dan Secure Boot ayarınız kapalıysa aktif hale getiriniz düzelecektir.
Kimse yardımcı olmayacak mı bana? :( format sırasında "this PC can't run Windows 11" hatası alıyorum. Bu sorunu Windows 10 da yaşayanlar BIOS Update ederek çözmüş, fakat benim BIOS'um zaten en güncel versiyon.

Windows 11 tam sürüm çıksın biraz bekleyin hocam. Ne gerek var daha çıkmadan indirmeye. Belki büyük bir hata çıkacak.

Kimse yardımcı olmayacak mı bana? :( Format sırasında "This PC can't run Windows 11" hatası alıyorum. Bu sorunu Windows 10'da yaşayanlar BIOS Update ederek çözmüş, fakat benim BIOS'um zaten en güncel versiyon
Nihai sürüm değil. Yüklemezsen bir şey kaybetmezsin.

Geliştirici versiyonu olduğu için belki sadece belirli cihazlarda çalışıyordur ama tam emin değilim.

Geri
Yukarı