Sürprizbozan Thor: Love and Thunder'ı nasıl buldunuz?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Christian Bale'i keşke daha fazla görseydik, God Butcher deyip deyip bir tane bile tanrıyı deştiği sahneyi göremedik.

Jane'in Valhalla'ya gitmesiyle Thor'un karakter hikayesinin sonunun Valhalla'da Jane'in yanı olduğunu rahatlıkla düşünebiliriz.

MCU'ya fazla bir şey katmamış gibi görünse de Eternity'i görmüş olduk, bu bile benim için yeterli.

Christian Bale'i keşke daha fazla görseydik, god butcher deyip deyip bir tane bile tanrıyı deştiği sahneyi göremedik.

jane'in Valhalla'ya gitmesiyle Thor'un karakter hikayesinin sonunun Valhalla'da Jane'in yanı olduğunu rahatlıkla düşünebiliriz.

Mcu'ya fazla bir şey katmamış gibi görünse de Eternity'i görmüş olduk, bu bile benim için yeterli.

Daha rune king Thor'u bile görmedik bu ne hız?😅

Daha rune king Thor'u bile görmedik bu ne hız?😅

Eminim ki Thor'un ölümünü bir sonraki Infinity Saga çapında bir olayda oldukça dramatik şekilde bahsettiğim gibi işleyecekler. Spider-Man rafa kaldırıldığı için bir sonraki Tony Stark popülaritesine Thor'dan başka yakışan bir karakter yok şu anda, belki Dr. Strange ama soğuk tavırları izleyici kitlesinin bir kısmını itiyor.

Eminim ki Thor'un ölümünü bir sonraki Infinity saga çapında bir olayda oldukça dramatik şekilde bahsettiğim gibi işleyecekler. Spider-Man rafa kaldırıldığı için bir sonraki tony stark popülaritesine Thor'dan başka yakışan bir karakter yok şu anda, belki dr. Strange ama soğuk tavırları izleyici kitlesinin bir kısmını itiyor.

Ama şu anda Thor hikayesinin yarısına bile gelmedik sayılır böyle bir karakteri harcayamazlar ama rune king Thor olduktan sonra evrenle birleşiyor ve ortadan kayboluyor böyle sinema evreninden çekebilirler ama öldüremezler.

Ama şu anda Thor hikayesinin yarısına bile gelmedik sayılır böyle bir karakteri harcayamazlar ama rune king Thor olduktan sonra evrenle birleşiyor ve ortadan kayboluyor böyle sinema evreninden çekebilirler ama öldüremezler.

Çizgi romandaki hikayesinden bağımsız düşünmek gerek, zaten şu an Chris Hemsworth'ün Marvel Studios ile vadeli bir sözleşmesi bulunmuyor, her an her şey olabilir yani. 🙂

Çizgi romandaki hikayesinden bağımsız düşünmek gerek, zaten şu an chris Hemsworth'ün Marvel studios ile vadeli bir sözleşmesi bulunmuyor, her an her şey olabilir yani. 🙂

Evet fakat filmin sonunda devam edeceği açıklandı hem yönetmen hem oyuncu içinde ki oyuncuda bu rolü oynamaya devam etmek istediğini açıklamış ben bu yüzden Thor hikayesinin bu kadar çabuk harcanacağını düşünmüyorum hele ki Yunan mitolojisi de evrene eklendiği için tanrı savaşları da eklenecek ki 5. filme bu işleneceği ihtimali var.

Christian Bale'i keşke daha fazla görseydik, god butcher deyip deyip bir tane bile tanrıyı deştiği sahneyi göremedik.

jane'in Valhalla'ya gitmesiyle Thor'un karakter hikayesinin sonunun Valhalla'da Jane'in yanı olduğunu rahatlıkla düşünebiliriz.

Mcu'ya fazla bir şey katmamış gibi görünse de Eternity'i görmüş olduk, bu bile benim için yeterli.

Celesticalsları da gördük ama tanrı diyarında olmaları biraz saçma geldi bana.

Celesticalsları da gördük ama tanrı diyarında olmaları biraz saçma geldi bana.

MCU'daki tanrı tanımı biraz farklı, tanrı olmak için size tapan varlıkların olması yeterli.

Geri
Yukarı