Çözüldü Thorium tarayıcı yükleyicisi çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Thorium normalde AVX ile derlendiği için ve Intel bazı işlemcilerinde AVX buyruk setini desteklemediği için bu hatayı alıyorsunuz. SSE3 varyantını kullanın. Aşağıdaki linkte "Windows Release" yazanlar size uygun.

Thorium'un kurulum dosyaları işletim sistemine ve işlemci buyruk desteğine göre değişiyor. Aşağıdaki linkten cihazınıza uygun repoya gidip sağdaki "Releases" yazan menüden indirebilirsiniz.

Açıkcası Thorium'un vaatlerini biraz aşırı buluyorum. Chromium tabanlı tarayıcı arıyorsanız genel olarak Brave, ben 500 tane sekmeyi açık bırakmayı severim diyorsanız Edge öneririm. ungoogled-chromium da iyidir.

Thorium'un kurulum dosyaları işletim sistemine ve işlemci buyruk desteğine göre değişiyor. Aşağıdaki linkten cihazınıza uygun repoya gidip sağdaki "releases" yazan menüden indirebilirsiniz.

Açıkçası Thorium'un vaatlerini biraz aşırı buluyorum. Chromium tabanlı tarayıcı arıyorsanız genel olarak Brave, ben 500 tane sekmeyi açık bırakmayı severim diyorsanız Edge öneririm. Ungoogled-Chromium da iyidir.

Efenim sağ olun ama yine de thorium bir şekilde açılmıyor ZIP şeklinde indirdim ancak bu kerede hata veriyor.
Evet bende bir tık aşırı buluyorum zaten ben Brave ile Edge arasında git gel yapıyorum ungoogled-Chromium da idare eder.

İşletim sisteminizi, işlemcinizi ve ZIP indirip açınca aldığınız hatayı paylaşın.

İşletim sistemim Windows 10 işlemcim Intel(R) Celeron(R) N4020.

1698769251318.png

Thorium normalde AVX ile derlendiği için ve Intel bazı işlemcilerinde AVX buyruk setini desteklemediği için bu hatayı alıyorsunuz. SSE3 varyantını kullanın. Aşağıdaki linkte "Windows Release" yazanlar size uygun.

Çözüm
Thorium normalde AVX ile derlendiği için ve Intel bazı işlemcilerinde AVX buyruk setini desteklemediği için bu hatayı alıyorsunuz. SSE3 varyantını kullanın. Aşağıdaki linkte "Windows release" yazanlar size uygun.

Sağ olun açıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı