Diğer Thor'un “mjolnir” çekici 1500₺

Mando9098

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
Instagram'da biblo ararken bu sayfanın reklamı karşıma çıktı. Sanırım 1:1 boyutlarda söylenilene göre metalden mjolnirmiş. Doğruysa 1500₺ bunun için hiçbir şey. Almak isteyen ufak araştırma yaparak alabilir. Shopier üzerinden satış yapıyorlar Shopier güvenilirdir.

Dosya Ekleri

• IMG_4602.png
    IMG_4602.png
    549,6 KB · Görüntüleme: 798
  • IMG_4603.png
    IMG_4603.png
    231,5 KB · Görüntüleme: 792
Reklam mı indirim mi anlayamadım

Reklam değil. Eğer yasaksa kaldırılabilir sayfayla hiçbir baglantım yok. Reklam yapsam daha alengirli yapardım emin ol.

Metal olduğunu sanmıyorum. Blight design 3D printer ile yapılan ürünler satıyor diye biliyorum.

Ayrıntılarına baktıgımda metal yazıyordu 45cm 6kg diyordu. Dediğim gibi alacak kişinin araştırmasını öneririm. Sayfayı tanımıyorum lakin öncesinden Shopier'den sipariş vermiştim o yüzden gönüş rahatlığıyla buraya atabiliyorum. Alacak varsa öncesinden DM yoluyla iletişime geçip sorularını sorabilir.

İlk 10 kişiye yazıyor bu arada ve metal-polystone karışımı bir şey sanırım öyle yazmışlar.

Dosya Ekleri

• IMG_4606.png
    IMG_4606.png
    364,2 KB · Görüntüleme: 719
Sayfanın sizin olma ihtimali?

Alakam yok. Alacak kişi araştırsın diyorum. Kendime ait Steam key satış sayfam var yapsam onun reklamını yapardım. Amazon'dan, Trendyol'dan, hepsiburadan satış yapanlarda burada kendi ürününü indirim diye koyabilir. Ha sayfa benim bile olsa sonuçta indirimde ve fiyatına göre çok iyi bir ürüne benziyor. Dediğim gibi sayfayı ne gördüm ne duydum bilmiyorum. Sorumluluk almıyorum.

Arkadaş daha önce böyle konular açmamış. Suçlamayı ne kadar seviyorsunuz? Metal bir Mjolnir 1500 TL'ye çok uygun eğer işçiliği de iyiyse. Yerim yok, yoksa düşünürdüm.

Benim çok fazla yerim var özellikle masaüstüne çok güzel olurdu lakin stajyer olunca maaşım zaten bu kadar ve yarısı yol parasına gidiyor. Alabilseydim incelemesiyle paylaşırdım.

Geri
Yukarı