Threads nedir?

Ya bu Threads varmış. Bunun mantığını biri bana anlatabilir mi? Twitter'e benziyorda niye böyle bir şey yapma ihtiyacı duydular her şeyi biri bana anlatabilir mi?
Twitterin tweet sınırından sonra mark abinin Twitter 2.0'ı denilebilir

Twitter'a karşı yeni bir alternatif olarak yaptılar ama kitlesi zaten instagram kitlesinden oluşuyor. Twitter'dan çok fazla insanın geçiş yaptığı söyleniyor ama pek de öyle görünmüyor. Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok diye bir laf var. Twitter artık marka olmuş gün sonunda yine oraya dönüşler olacaktır diye düşünüyorum.

Twitter'a karşı yeni bir alternatif olarak yaptılar ama kitlesi zaten Instagram kitlesinden oluşuyor. Twitter'dan çok fazla insanın geçiş yaptığı söyleniyor ama pek de öyle görünmüyor. Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok diye bir laf var. Twitter artık marka olmuş gün sonunda yine oraya dönüşler olacaktır diye düşünüyorum.

Hocam Threads'e artık kimse gönderi atmıyor. Atılıyor fakat sadece siyasi isimler atıyor. Yani Threads 1 hafta içerisinde öldü.

@TheEgemen İsabet olmuş açıkçası. İlk çıktığı gün millet nedir ne değildir girip baktı (çoğu instagram kullanıcısıydı) sonra uzaklaştılar. Twitter'ın marka algısı, yılların alışkanlığı, oradaki ortam vb. derken artık Threads olmaz. Bir de içimiz dışımız sosyal medya oldu. Sanırım en iyisi mümkün olduğu kadar uzak durmaya çalışmak.

Geri
Yukarı