Çözüldü Three Days Grace grubunun 2013 öncesi vokalisti kim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arda_Animations

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar "Three Days Grace" grubunun müziklerini çok severim. 2009-2013 yıllarında yapılan müziklerinde sevdiğim bir vokal vardı.
1618042684471.png
1618042732777.png

Emo saçlı olan sevdiğim vokaldi. Diğer grup üyelerinin hepsini tanıdım ama onu tanıyamadım. Grubun geçmişine baktığımda bir kişinin 2013'de ayrıldığını ve yerine başka biri geçtiğini gördüm.

Grubun vokalliğini şuan sanırım "Matt Walst" yapıyor. Ama 2013'de katılmış. Ve bizim vokal de 2013'den beri gözükmüyor. 2 ihtimal var. Ya çok değişmiş. Ya da ayrılmış.

Bir de müzikleri bırakayım. Normalde çok umursamam ama 2-3 gündür kafa yoruyorum. Hala anlayamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
-----------------------------------------------------
@Bora Dere @Ma'at

Son düzenleme:
Çözüm
Bu 2016 Yılından; Gruptan ayrılan Adam Gontier’ın yerine kimin geçeceği merak konusu olmuştu. Three Days Grace yoluna Matt Walst ile devam edecek. Walst, ayrıca My Darkest Days grubunda da solistlik yapıyor. Şöyle bir şey okudum ama ne kadar doğru bilemem.

Eski vokalisti bu kişi de olabilir; Adam Gontier.
Bu 2016 Yılından; Gruptan ayrılan Adam Gontier’ın yerine kimin geçeceği merak konusu olmuştu. Three Days Grace yoluna Matt Walst ile devam edecek. Walst, ayrıca My Darkest Days grubunda da solistlik yapıyor. Şöyle bir şey okudum ama ne kadar doğru bilemem.

Son düzenleme:
Çözüm
Bu 2016 yılından; gruptan ayrılan adam gontier'ın yerine kimin geçeceği merak konusu olmuştu. three days grace yoluna matt walst ile devam edecek. Walst, ayrıca my darkest days grubunda da solistlik yapıyor. Şöyle bir şey okudum ama ne kadar doğru bilemem.

Sanırım doğru hocam. Teşekkür ederim. 2-3 gündür kafayı yiyordum :D.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı