Throottle stop kullanırken bilgisayar kapanıyor

sametstekin2

Hectopat
Bilgisayarım da hiçbir sıkıntı yok sadece biraz ısınmadan dolayı oyunlarda FPS 5 6 dakikada bir 120'den 20 30 arası gidip geliyordu. Sonra forumlarda bu problem hakkında biraz bilgi almak için gezindiğimde ThrottleStop adlı programı gördüm programı indirdim ilk gün cidden problemimi çözdü çok rahat bir şekilde oynadım fakat ilk günkü ayarları kaydetmedim bugün oyunu açtım ve ortasında bilgisayar kapandı problemin ThrottleStop'a yaptığım ayarlardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Aramızda yazılım ve bilgisayardan anlayan çok kişi olduğu için bu yazıyı yazdım sorunum inşallah hallolur.

"ara" yerine "olay günlüğü" yazıp "Yönetim Olaylarının Özeti" başlığı aldında "Önemli" alt başlığına bakıp hatanın sebebini kodu ile birlikte paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.

Dizüstü bilgisayar mı? Bende de ara ara 0.79 GHz'e sabitlemeler oluyordu, ThrottleStop falan hiçbir işe yaramamıştı. Şans eseri Intel Graphics sürücüsünü eski sürüme çevirince düzeldi.

"Ara" yerine "olay günlüğü" yazıp "yönetim olaylarının özeti" başlığı aldında "önemli" alt başlığına bakıp hatanın sebebini kodu ile birlikte paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.

Yeni olduğum için nerede paylaşacağımı bilemedim özür dilerim.
Dizüstü bilgisayar mı? Bende de ara ara 0.79 GHz'e sabitlemeler oluyordu, ThrottleStop falan hiçbir işe yaramamıştı. Şans eseri Intel Graphics sürücüsünü eski sürüme çevirince düzeldi.
Bende az önce şans eseri düzelttim sorunu genede yardımcı olduğun için teşekkürler

Geri
Yukarı