Çözüldü ThrottleStop edp other yazısı gitmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LittleWarlocc

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
@erengore hocam bir bakar mısınız, limits kısmında clear yapıyorum ama gitmiyor ekran görüntüsünü atayım hemen;

1628937659679.png

Bu şekilde kaldı nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Allah allah. Bildirim gelmemiş. Siz söylemezseniz bildirim de gelmemişti konudan.

İnceliyorum şimdi.
Hocam saçma ama niye olduğunu anlamıyorum. Aslında aşırı büyük bir sıkıntı değil. Hatta sıkıntı bile sayılmaz ama.

FIVR sekmesinde Cache Ratio diye bir bölüm var. Tablonun biraz daha altında. O bölümdeki iki tiki de kaldırın. Min/Max değerlerini sırasıyla 8/40 olarak ayarlayın. Apply'a basın. Belki düzelir ama emin değilim.

Düzelmezse sistem üreticisi hatasıdır.
@erengore hocam bir bakar mısınız, limits kısmında clear yapıyorum ama gitmiyor ekran görüntüsünü atayım hemen;

Eki Görüntüle 1137643

Bu şekilde kaldı nasıl çözerim?
Bu çözülmesi oldukça güç bir problem. Geçenlerde bir konuda da görmüştüm. Belki siz açmıştınız emin değilim. ThrottleStop Ana Ekranı
ThrottleStop FIVR sekmesi
ThrottleStop TPL sekmelerinin ekran görüntüsünü atar mısınız?

Allah allah. Bildirim gelmemiş. Siz söylemezseniz bildirim de gelmemişti konudan.

İnceliyorum şimdi.
Hocam saçma ama niye olduğunu anlamıyorum. Aslında aşırı büyük bir sıkıntı değil. Hatta sıkıntı bile sayılmaz ama.

FIVR sekmesinde Cache Ratio diye bir bölüm var. Tablonun biraz daha altında. O bölümdeki iki tiki de kaldırın. Min/Max değerlerini sırasıyla 8/40 olarak ayarlayın. Apply'a basın. Belki düzelir ama emin değilim.

Çözüm
Allah Allah. Bildirim gelmemiş. Siz söylemezseniz bildirim de gelmemişti konudan.

İnceliyorum şimdi.

Fıvr sekmesinde cache ratio diye bir bölüm var. Tablonun biraz daha altında. O bölümdeki iki tiki de kaldırın. Min/Max değerlerini sırasıyla 8/40 olarak ayarlayın. Apply'a basın. Belki düzelir ama emin değilim.

Düzeldi teşekkür ederim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı