Çözüldü ThrottleStop SpeedShift ayarını bilgisayar açıldığında otomatik uygulama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kaanksc

Decapat
Daha fazla  
Benim işlemcim 2.30 GHz ve 4 GHz de Turbo Boost ayarı var ve oyunlarda 4 GHz ısınıyor diye bende ThrottleStop'u indirdim, TPL sekmesinden SpeedShift ayarı ile 3.00 GHz'ye ayarladım ve oyunlarda ısınma sorunu falan olmadı fakat laptopumu kapatınca açtım ve bir baktım 4 GHz hızı ile çalışıyor, programı açtım kontrol için bir baktım program açılınca hız 3.00 GHz'ye sabitlenmiş.

Bilgisayar başlarken 3.00 GHz ayarında başlamasını istiyorum ama çözümünü bulamadım. Konu hakkında bilgisi olan varsa ve yardımcı olabilirse çok sevinirim.

IMG_20220604_184615.jpg
IMG_20220604_184507.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisayar her açıldığında programın da otomatik olarak açılmasını "Görev Zamanlayıcı" programı ile ayarlayabilirsin. Detayları için YouTube'da çekilmiş birçok video mevcut. Özellikle ingilizce aratarak sonuca ulaşabilirsin.
Bilgisayar her açıldığında programın da otomatik olarak açılmasını "Görev Zamanlayıcı" programı ile ayarlayabilirsin. Detayları için YouTube'da çekilmiş birçok video mevcut. Özellikle ingilizce aratarak sonuca ulaşabilirsin.

Çözüm
Teşekkür ederim arkadaşlar açılış zamanını 1 saniyeye ayarladım anında açılıp kapanıyor fark edilmiyor bile sıkıntım sizin sayenizde yok oldu teşekkür ederim ☺️🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı