Thrustmaster T150 Pro'ya G29 vitesi takılır mı?

Merhabalar ben Arduino Leonardo ile Logitech Shifter'i TM T150 RS Pro'ya bağladım. Size de tavsiye ederim. Bana totalde 55₺'ye mal oldu. 150₺ ona vermektense bu yol izlenmeli bence.
Hocam direk youtubedan izleyerek yapabilir miyim
Rs 232 ve farklı adaptörler ile denemeye yapmaya başlıyoruz.
Arduino leonardo ile de ufak bir çalışmamız olacak bu konuda .
RS232 çalışmıyormuş sanırım. Çalışmlarınızda bizi de bilgilendirebilir misiniz ?

Arduino Leonardo nasıl yaptınız, yabancı kaynaklardan bir şey anlamadım.
Ve kalibresini nasıl hallediniz?
Merhabalar ben Arduino Leonardo ile Logitech Shifter'i TM T150 RS Pro'ya bağladım. Size de tavsiye ederim. Bana Total'de 55₺'ye mal oldu. 150₺ ona vermektense bu yol izlenmeli bence

Arduino Leonardo baktım içinden kablo çıkmıyormuş kabloyu nereden alabilirim ayrıca nasıl yapılıyor yabancılardan anlamadım ve son olarak kalibre nasıl yapılıyor

Son düzenleme:
Arduino Leonardo nasıl yaptınız, yabancı kaynaklardan bir şey anlamadım.
Ve kalibresini nasıl hallediniz?

Arduino Leonardo baktım içinden kablo çıkmıyormuş kabloyu nereden alabilirim ayrıca nasıl yapılıyor yabancılardan anlamadım ve son olarak kalibre nasıl yapılıyor
Bu linkten alırsanız USB kablosu ile birlikte geliyor. Ben bu videoyu izleyerek yaptım. Bence siz de yapabilirsiniz.

Cevap verdiniz için çok teşekkür ederim ama yurdışından almak istemiyorum Türkiye'de yok mu ya da Türkiye'de satılan R232 alsam olur mu rahatsız ettiğim için kusura bakmayın.
Merhaba, atmış olduğum Robolink sitesi Türkiye'de zaten. R232 aparatı ile çalışacağını hiç zannetmiyorum. Ben de zamanında uzun bir araştırma yapmıştım. Size tavsiyem ya yurt dışından LeoBodnar aparatı alın ya da benim yaptığım gibi kendiniz yapın.

Merhabalar ben Arduino Leonardo ile Logitech Shifter'i TM T150 RS Pro'ya bağladım. Size de tavsiye ederim. Bana totalde 55₺'ye mal oldu. 150₺ ona vermektense bu yol izlenmeli bence.
Hocam bende ayni sekilde Leonardo vasıtasıyla bi ara adaptör yaptim. Vitesi bilgisayarım görüyor (vites boşta konumu hariç). Ancak oyunlar vitesi çalıştıramadım. Hic bir sekilde olmuyor. Ets ve Assetto da denedim çalışmadı. City Car Driving denedim onda da 1 vites ve bos konumu haricinde buton görevi görerek çalıştı. Siz tam olarak nasıl yaptınız acaba yardımcı olabilir misiniz?

Merhabalar ben Arduino Leonardo ile Logitech Shifter'i TM T150 RS Pro'ya bağladım. Size de tavsiye ederim. Bana Total'de 55₺'ye mal oldu. 150₺ ona vermektense bu yol izlenmeli bence.

Ben de direksiyonu aldım, dediğin gibi shifterı bağlamak istiyorum da. Yardımcı olabilir misin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada yapmış hacılar RS232 ile:D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada yapmış hacılar RS232 ile:D

O video yu izledim r232 değil çinden ona benziyen bir tane almış r232 kullanan biri yazarsa daha iyi olur

O video yu izledim R232 değil Çin'den ona benziyen bir tane almış R232 kullanan biri yazarsa daha iyi olur.

Aynen cok makbule geçer:d G29 almak istemiyorum hani:D uyguna gelirse T150 Pro alıp bir de :D shifter takacağım:D ya da T300rs alacağım :D kendi :D TH8A cok pahalı G29 fiyatına:D

Geri
Yukarı