Thrustmaster T300 için vites önerisi

Logitech g shifter var, onu alıp arduino ile bir çevirici yapabilrsin öyle kullanıyorum ben. 150 liraya halledersin çeviriciyi youtube'da videolar var, gshifter'ın sıfır fiyatı ne kadar tam bilmiyorum ama kaliteli bi shihter ondan aşağıya inmek ayıp olur t300'e :)

Logitech g shifter var, onu alıp arduino ile bir çevirici yapabilrsin öyle kullanıyorum ben. 150 liraya halledersin çeviriciyi youtube'da videolar var, gshifter'ın sıfır fiyatı ne kadar tam bilmiyorum ama kaliteli bi shihter ondan aşağıya inmek ayıp olur t300'e :)
Hocam internetteki videoda Arduino Leonardo kullanıyordu. Bende şu an Uno replika var onu kullanabilir miyim yoksa sorun çıkar mı? Siz ne kullandınız?

Hocam internetteki videoda Arduino Leonardo kullanıyordu. Bende şu an Uno replika var onu kullanabilir miyim yoksa sorun çıkar mı? Siz ne kullandınız?
Bende de uno replika vardı başta, ben de sizin gibi onunla denedim fakat bu usb oyun denetleyicisi olarak tanıtmaya yarayan yazılım arduino'nun üstünde çalışmıyormuş yabancı bir youtuberdan öğrendim ben de çalışmadığını, mecburen leonardo aldım ben de.

Aslında Aliexpress'teki vitesler hissiyat açısından daha iyi olur ancak Aliexpress olması ve oyunlarla uyumu sorun olabilir.

Geri
Yukarı