Thrustmaster TH8A vs. Logitech G29

BraveHeart01

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Thrustmaster TH8A aldım ama vites geçişleri biraz rahatsız ediyor gibi sanki gerçeği yansıtmıyor, emin olamadım. Logitech G29 vitesi mi almalıydım iade şansım var. Kullanlar var mı, fikir verebilir misiniz, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar, Thrustmaster TH8A aldım ama vites geçişleri biraz rahatsız ediyor gibi sanki gerçeği yansıtmıyor, emin olamadım. Logitech G29 vitesi mi almalıydım iade şansım var. Kullanlar var mı, fikir verebilir misiniz, ne yapmalıyım?

Hocam vitesi kullanmadım. Ancak T8HA'nın daha iyi olduğunu biliyorum. Daha doğrusu herkes tercih ediyor. Düşük bütçede Logitech tercih ediliyor. Sizin vites sisteminde sıkıntı olabilir. Çünkü kullanan kişilerin gayet memnun olduklarını biliyorum.

Hocam vitesi kullanmadım. Ancak t8Ha'nın daha iyi olduğunu biliyorum. Daha doğrusu herkes tercih ediyor. Düşük bütçede Logitech tercih ediliyor. Sizin vites sisteminde sıkıntı olabilir. Çünkü kullanan kişilerin gayet memnun olduklarını biliyorum.

Aslında bende araştırdım hep TH8A'yı övmüşler ama tam anlamıyla bir karşılaştırma bulamadım bu tercih ediliyor diye bunu aldım, aldıktan sonra da kararsız kaldım benim ürünümde bir sorun olmadığını biliyorum fakat vitesin şeklinden vites giriş yerlerinden dolayı rahatsız etti gibi ya da alışamadım o yüzden kullanan varsa bir de onun fikrini alayım dedim. Sana da teşekkür ederim yorumun için reis.

TH8A, G29un Vitesinden çoook daha kaliteli diye biliyorum. Büyük bır downgrade yapmış olursunuz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı