Thunder 4060 Ti hazır sisteme 3000 TL'ye sıvı soğutucu önerisi

barlasxs

Zeptopat
Daha fazla  
Thunder 4060 Ti [PC Hocası] | AMD Ryzen 5 7500F | 32 GB DDR5 | MSI RTX 4060 Ti 8 GB | 1TB SSD oyuncu bilgisayarı - incehesap.com için sıvı soğutucu önerisi var mıdır? Bütçe 3000 TL.

Bu sistemden mi bahsediyorsunuz?

Bu fiyata asla alınmaz bu sistem. Ben daha önceden aldım şu an soğutucu arıyorum derseniz bilemem orasını.

Sıvı soğutucu şart mı? O işlemciye kaliteli bir kule tipi yeter de artar.

Bu sistemden mi bahsediyorsunuz?

Bu fiyata asla alınmaz bu sistem. Ben daha önceden aldım şu an soğutucu arıyorum derseniz bilemem orasını.

Sıvı soğutucu şart mı? O işlemciye kaliteli bir kule tipi yeter de artar.

Sessiz olsun ve iyi soğutsun istiyorum işlemci erken yorulmaz uzun ömürlü olur diye.

Sessiz olsun ve iyi soğutsun istiyorum işlemci erken yorulmaz uzun ömürlü olur diye.

SE 214XT uzun ömürlü olarak işinizi görür iyi bir modeldir kendisi o işlemci için yeter de artar. Bu modele de bakabilirsiniz.

Sıvı soğutucu şart dersen bunu alabilirsin ancak.

İyi bir kule tipi ile 240lık sıvı soğutucular yakın performans sergiler, ses seviyeleri aynı olacak şekilde , kule tipi genelde ömürsüzdür fan değiştirip kullanılablir sıvı soğutmalar markaya bağlı sistemde tortu oluşup 2 3 sene sonra tıkanabiliyorlar , gerisi renkler zevlere giriyor.

İyi bir kule tipi ile 240'lık sıvı soğutucular yakın performans sergiler, ses seviyeleri aynı olacak şekilde, kule tipi genelde ömürsüzdür fan değiştirip kullanılabilir sıvı soğutmalar markaya bağlı sistemde tortu oluşup 2 3 sene sonra tıkanabiliyorlar, gerisi renkler zevlere giriyor.

Teşekkürler öneriniz nedir?

Geri
Yukarı