THX Spatial Audio Nasıl Satın Alınır?

Max Rockatansky

Hectopat
Daha fazla  
15 günlük deneme sürem bitti, Razer kulaklığım olduğu için yüzde 50 kuponunu da kullanıp almak istiyorum uygulamayı fakat Amerika dışında fatura kesmiyor, satın alan oldu mu hiç, nasıl halletti?

Hocam ben %50 kuponumu kullanarak satın alım gerçekleştirdim Papara'dan hayalet kart açmıştım onunla ödemeyi yaptım. İlk olarak parayı çekti ondan sonra mail olarak ödemen başarısız oldu dedi parayı iade etti. Kodumu kullandığım için bir daha kullandırmıyor promosyon kodum boşa gitti yazılımı da satın alamadım ne yapmam lazım.
Razer üzerindeki canlı destek ile bir iletişime geçin derim ancak sadece İngilizce konuşuyorlar bilginiz olsun. Eğer İngilizce bilmiyorsanız özelden yazabilirsiniz ben yardımcı olurum yada translate kullanmayı da düşünebilirsiniz

Razer üzerindeki canlı destek ile bir iletişime geçin derim ancak sadece İngilizce konuşuyorlar bilginiz olsun. Eğer İngilizce bilmiyorsanız özelden yazabilirsiniz ben yardımcı olurum ya da translate kullanmayı da düşünebilirsiniz.

Hocam 3 kere ödeme yöntemim reddedildi kupon istedim 3 kere verdiler bir daha uğraşmak istemiyorum 3 farklı karttan denedim hep aynısı oldu bir türlü satın alamadım sinir oldum.

Hocam 3 kere ödeme yöntemim reddedildi kupon istedim 3 kere verdiler bir daha uğraşmak istemiyorum 3 farklı karttan denedim hep aynısı oldu bir türlü satın alamadım sinir oldum.
Ödeme yönteminiz neden reddedildi bilmiyorum ancak bu durum bankanızla alakalı olabilir. Razer üzerinden yaptığınız alışveriş "yurt dışı alışveriş" olarak nitelendirildiği için bankanız işlemi dolandırıcılık şüphesi ile iptal ediyor olabilir. Ben yukarıda nasıl aldığımı anlatmıştım ancak tekrardan özet geçeyim:
Şahsen bu tarz işlemler için Papara kullanıyorum, kredi kartı bilgilerimi vermek istemediğim sitelerde özellikle "Ghost kart" hayat kurtarıyor denilebilir. Benzer bir şeyi Ininal, Tosla, Hadi kart vs. ile de yapabilirsiniz. Kendi banka/kredi kartı bilgilerinizi girmektense Papara yada benzeri uygulamalardan bir sanal kart oluşturup Razer alışverişinizi yapmayı deneyebilirsiniz. Hem daha güvenilir hem de daha kolay olacaktır. Ben alışverişimi Papara üzerinden yaptığım için inatla onun adına yer veriyorum çünkü çalıştığını biliyorum ancak farklı uygulamalar kullanmak sizin takdirinizdedir tabii ki.

Ödeme yönteminiz neden reddedildi bilmiyorum ancak bu durum bankanızla alakalı olabilir. Razer üzerinden yaptığınız alışveriş "yurt dışı alışveriş" olarak nitelendirildiği için bankanız işlemi dolandırıcılık şüphesi ile iptal ediyor olabilir. Ben yukarıda nasıl aldığımı anlatmıştım ancak tekrardan özet geçeyim:
Şahsen bu tarz işlemler için Papara kullanıyorum, kredi kartı bilgilerimi vermek istemediğim sitelerde özellikle "ghost kart" hayat kurtarıyor denilebilir. Benzer bir şeyi ıninal, Tosla, hadi kart vs. ile de yapabilirsiniz. Kendi banka/kredi kartı bilgilerinizi girmektense Papara'ya da benzeri uygulamalardan bir sanal kart oluşturup Razer alışverişinizi yapmayı deneyebilirsiniz. Hem daha güvenilir hem de daha kolay olacaktır. Ben alışverişimi Papara üzerinden yaptığım için inatla onun adına yer veriyorum çünkü çalıştığını biliyorum ancak farklı uygulamalar kullanmak sizin takdirinizdedir tabii ki.

İlk Papara'yla hayalet kart oluşturarak denemiştim onu reddetti. Ondan sonra normal Papara kartımla denedim yine olmadı. En son Akbank kredi kartımla yurt dışı ödemelerini açarak denedim yine kabul etmedi. Ödemeyi yaptıktan sonra mail geliyor Razer'den başarısız oldu diye bir türlü çözemedim.

İlk Papara'yla hayalet kart oluşturarak denemiştim onu reddetti. Ondan sonra normal Papara kartımla denedim yine olmadı. En son Akbank kredi kartımla yurt dışı ödemelerini açarak denedim yine kabul etmedi. Ödemeyi yaptıktan sonra mail geliyor Razer'den başarısız oldu diye bir türlü çözemedim.
Maalesef nedenini bilmiyorum, kusura bakmayın.

Barracuda X kullanıyorum, kod kulaklığın içinden çıkmıyor, ürünü Razer'ın sitesinden kaydedince veriyor THX uygulaması üzerinden.
Hocam selamlar. Barracuda x ürününü razer ürünlerime kaydettim ve 7.1 için ürün kodu verdi. 7.1 i çalıştırdım lakin THX için %50 kod herhangi bir yere gelmedi nasıl %50 alacağım anlamadım?

Hocam selamlar. Barracuda x ürününü razer ürünlerime kaydettim ve 7.1 için ürün kodu verdi. 7.1 i çalıştırdım lakin THX için %50 kod herhangi bir yere gelmedi nasıl %50 alacağım anlamadım?
Şu an geldi hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı