THY Belgeseli

KaraKartalw

Kilopat
Makaleler
14
Daha fazla  
Bugün görüp, izledim. Aşırı güzel bir belgesel olmuş. Eğer boş vaktiniz olursa kesinlikle izleyin. Biraz uzun bir belgesel :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

National Geographic.
Bu belgesel ve Vestel: Devasa Fabrikalar belgeseli duyduğum kadarıyla sadece Türkiye'de yayınlanmış bu doğru mu? Yani sanki biraz parasını biz verip yaptırmışız gibi olmuş galiba.

Bu belgesel ve Vestel: Devasa Fabrikalar belgeseli duyduğum kadarıyla sadece Türkiye'de yayınlanmış bu doğru mu? Yani sanki biraz parasını biz verip yaptırmışız gibi olmuş galiba.
Hiçbir fikrim yok. Youtube'da dolaşıp denk geldim.

Pek sanmıyorum çünkü çalışanlar İngilizce konuşup, yeniden Türkçe dublaj yapmışlar. Öyle olsa direkt Türkçe konuşurlardı gibi geliyor.

Yok belgeselin bu kısmından haberdar değilmiş zaten kimse. Herkes Dubai Havalimanı belgeseli gibi küresel bir belgesel olduğunu düşünmüş ve hazırlanmış Fakat sonradan olay patlamış galiba. Ben de kesin bildiğimden değil de okumuştum bu tarz konuları ve birazcık yuh artık demiştim:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı