Tİ1920İT Çekiliş Ödülünü Vermedi

Yanlışım varsa düzeltin. Çekiliş sahibi kurallara;
"1) Steam hesabında en fazla 20 oyun bulunması ve toplamda Steam'a 250 TL'den daha fazla bakiye yatırmamış olması"
Gibi bir madde eklemiş ve sizin kütüphanenizde 33 adet oyun bulunuyormuş. Yani çekiliş kurallarına uymamışsınız. Buradaki sıkıntı ne?

Kart kasma oyunu oyun sayılıyor mu, hem şartlara kart oyunu sayılmaz diye bir seçenek koymamış.

Siz benim yerimde olsanız pes eder miydiniz?
Evet. Haksız olduğum bariz bir şekilde ortadayken, saygılı bir şekilde hatamı kabul edip kenara çekilirdim.
"Kart oyunları da oyun sayıldığı ve bazı insanlar gerçekten oynadığı için oyun sayılır. Konu sahibinin şartlarında "kart oyunları sayılmaz." şeklinde bir madde yok."
"Kart oyunları sayılmaz" diye bir madde yok işte. Sen de kabul ediyorsun aslında :D. Kart oyunları da oyundan sayılır yani.

Kart oyunları da oyun sayıldığı ve bazı insanlar gerçekten oynadığı için oyun sayılır. Konu sahibinin şartlarında "Kart oyunları sayılmaz." şeklinde bir madde yok.

Diğer konuyu dağıtmamanız adına buradan tartışabilirsiniz.
Bu sayfadaki en yetkili ağız sizsiniz. tam 20 saattir uyumuyorum sırf şu konuyu çözmek için. Gözlerim kançanağı oldu. Lütfen ama lütfen son bir açıklık getiriniz. Tek isteğim elimdekini olmayan kişilerle paylaşmaktı ama bu arkadaş İllallah getirtti. Yardımlarınız için çok ama çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı