Tıbbi görüntüleme teknikeri ne kadar maaş alır?

Makaleler
3
Daha fazla  
2 Yıllık tıbbi görüntüleme teknikerleri ne kadar maaş alıyor? Lise seviyesi olan bir abla 12-15 Bin arası aldığından bahsetti, üniversite okuyan teknikerler için ise 15-20 arası değişebileceğini söyledi. Ülke şartlarında bu ne kadar mümkün? İnternette ve bir çok yerde 4500-5500 hatta maksimum askeri ücretin bir tık üstünden bahsediyorlar.

2 yıllık tıbbi görüntüleme teknikerleri ne kadar maaş alıyor? Lise seviyesi olan bir abla 12-15 bin arası aldığından bahsetti, üniversite okuyan teknikerler için ise 15-20 arası değişebileceğini söyledi. Ülke şartlarında bu ne kadar mümkün? İnternette ve birçok yerde 4500-5500 hatta maksimum askeri ücretin bir tık üstünden bahsediyorlar.

O paralar mümkün değil.
Zaten artık her işi bilgisayarlar yapıyor.
Vasıfsız birisi bile yapar ama tıbbi bir okul okuma şartı var.

Bilemiyorum ama doğrudan o maaşlarda başlaması imkansız. Bölümün mezunu fazla, AYT de puanı kötü olanlar ağabey nasıl olsa sağlık bölümü. İş bulurum kafasında gidiyor. Acı gerçeği üniversiteyi bitirince fark ediyorlar ki onlar gibi birçok işsiz mezun oluyor. Memuriyet içeren hiçbir bölümü tavsiye etmiyorum. 👍

2 Yıllık tıbbi görüntüleme teknikerleri ne kadar maaş alıyor? Lise seviyesi olan bir abla 12-15 Bin arası aldığından bahsetti, üniversite okuyan teknikerler için ise 15-20 arası değişebileceğini söyledi. Ülke şartlarında bu ne kadar mümkün? İnternette ve bir çok yerde 4500-5500 hatta maksimum askeri ücretin bir tık üstünden bahsediyorlar.
Eğer böyleyse -ki olmadığını biliyorum- tıp fakültesi öğrencileri hemen 2 yıllık tıbbı görüntelemeye geçsin 😂

Arkadaşlar, Türkiye'de iyi bir üniversiteyi kazanıp kendinizi geliştirirseniz rahat yaşarsınız. Aksi halde sonu hüsranla biter. O nedenle vakitlerinizi verimli değerlendirin. "Ders çalışmaya gerek yok şu bölümün puanı düşükmüş hemde parası da iyi" bakış açısıyla hayatınızı devam ettirirseniz çok üzülürsünüz.

Okumayıp ticarete atılırsanız yolunuz açık olsun. Çok zor süreçler sizi bekliyor olacak. Başarılı bile olsanız günün birinde keşke eğitimimi tamamlasaydım diyeceğinize eminim çünkü eksikliğini mutlaka hissedersiniz. En azından dil öğrenmeye çalışın.

Eğer böyleyse -ki olmadığını biliyorum- tıp fakültesi öğrencileri hemen 2 yıllık tıbbı görüntelemeye geçsin 😂

Arkadaşlar, Türkiye'de iyi bir üniversiteyi kazanıp kendinizi geliştirirseniz rahat yaşarsınız. Aksi halde sonu hüsranla biter. O nedenle vakitlerinizi verimli değerlendirin. "Ders çalışmaya gerek yok şu bölümün puanı düşükmüş hemde parası da iyi" bakış açısıyla hayatınızı devam ettirirseniz çok üzülürsünüz.

Okumayıp ticarete atılırsanız yolunuz açık olsun. Çok zor süreçler sizi bekliyor olacak. Başarılı bile olsanız günün birinde keşke eğitimimi tamamlasaydım diyeceğinize eminim çünkü eksikliğini mutlaka hissedersiniz. En azından dil öğrenmeye çalışın.
Ben kimsenin "şu bölümün puanı düşük parası da iyi yha" diyeceğini sanmıyorum. Genelde öyle öğrenciler bu ne biçim bölüm diyerek bırakıyorlar.

Teknisyenden ne bekliyorsun 15k para mı alsın?
Yani 5500 - 6000 almasını beklemiyorum.

Teknisyenden ne bekliyorsun 15k para mı alsın?
Yani 5500 - 6000 almasını beklemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı