Ticarete nasıl başlanmalı?

SeeAndLive

Decapat
Daha fazla  
14 yaşındayım. Ticarete çok ilgili ve meraklıyım. Ticarete nasıl başlamalıyım? Ne şekilde ve ne kadar sermaye ile başlamalıyım? Üstelik ne ticareti yapmalıyım? Kazancı çok olmalı. Bir şeyin ticaretini yapıp firmayı büyütüp şirket açıp önce Türkiye sonra dünyada ismimin geçmesini hedefliyorum.

14 yaşındayım. Ticarete çok ilgili ve meraklıyım. Ticarete nasıl başlamalıyım? Ne şekilde ve ne kadar sermaye ile başlamalıyım? Üstelik ne ticareti yapmalıyım? Kazancı çok olmalı. Bir şeyin ticaretini yapıp firmayı büyütüp şirket açıp önce Türkiye sonra dünyada ismimin geçmesini hedefliyorum.
Ticaret bir kumardır. Her ne denirse densin. Piyasa analizi,arz-talep döngüsü her şey bir kenara şansınız yoksa hepsi boş. Ticaret %55-60 oranında şans işidir.

Aldığın malzemeleri veya eşyaları artık ne dersen bilmiyorum. Bunları en az kar yani en gözde satıcı olmaya dikkat etmelisin az kar gibi gözükse de aslında sen az az çok satarak az satan pahalı yerleri geçebilirsin ve bir yere ihtiyacın olur böyle daha şehir merkezi yeri olması lazım diğer türlü butik Ali gibi gezersin.
Ticaret bir kumardır. Her ne denirse densin. Piyasa analizi, arz-talep döngüsü her şey bir kenara şansınız yoksa hepsi boş. Ticaret %55-60 oranında şans işidir.

Bilinmeden yapılan şansa göre yükselişi göze alıp da işini hazırlayan kişi ticarette batar yoksa aldığın imalat yerleri bombalanmadığı sürece herkesi kendi alıcın yapabilirsin babamdan çok iyi bilirim.

Dostlar düşüncelerinize saygım sonsuz fakat her hoşunuza gitmeyen düşünceyi baltalamak için bu şekilde emoji sistemini sabote ediyorsanız vay halinize. Benim diyebilecek bir şeyim yok.

Ticaret bir kumardır. Her ne denirse densin. Piyasa analizi,arz-talep döngüsü her şey bir kenara şansınız yoksa hepsi boş. Ticaret %55-60 oranında şans işidir.
%55-%60 oran dediğin şey çok yüksek bir oran. Ticaret yatırım gibi. Satabileceğini bildiğin müşterisi olan ürünleri uygun fiyatlı ve işine önem vererek yaparsan dediğin olay olmaz. Madem %55 şans işiyse direkt olarak kumar oynayıp yazı tura attırabilirsin.

Üstelik babam araba alım satım ticareti yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı