Ticari kart ile laptop alışverişinde 12 ay taksit yapılır mı?

Ticari kart ile Monster Notebook sitesinden peşin fiyatına 12 ay taksitle alışveriş yapabilir miyiz?
Reis selam.
Öncelikle alacağın marka hakkında sana bilgi vermek isterim.
Alacağın modeli lütfen internette araştır.
Şikayet var da şikayetlere ve sorunlarına bak.
Ve şunu unutma ki 3 tane şubesi var.
Bir sıkıntı olduğunda senden laptop u kendilerine göndermeni isteyecekler.
Yani bu 3 şubenin olduğu şehirlerde yaşıyorsan problem yok.
Ama başka şehirde yaşıyorsan böyle bir durumda laptopun kargoda hasar alabilir.
Bunları göz önünde bulundurarak laptopunu al.
Alacağın modeli yazar mısın bana ?

Reis selam.
Öncelikle alacağın marka hakkında sana bilgi vermek isterim.
Alacağın modeli lütfen internette araştır.
Şikayet var da şikayetlere ve sorunlarına bak.
Ve şunu unutma ki 3 tane şubesi var.
Bir sıkıntı olduğunda senden laptop u kendilerine göndermeni isteyecekler.
Yani bu 3 şubenin olduğu şehirlerde yaşıyorsan problem yok.
Ama başka şehirde yaşıyorsan böyle bir durumda laptopun kargoda hasar alabilir.
Bunları göz önünde bulundurarak laptopunu al.
Alacağın modeli yazar mısın bana ?
Monster Abra A5 17.3.3

Bende de A5 17.1 modeli mevcut. Ben çok ucuz diye aldım, aileme yük olmamak için. Keşke almasaydım. 2 senede en az 10 kere servise götürdüm. Benim modelim en sıkıntılı modellerden birisiymiş bir de Control Center leş gibi. Kendi kendisini kontrol edemiyor. Bence Monster alma alacaksan da her şey olabilirmiş gibi al. Dediğim gibi çok ucuz olmasından dolayı çok cazip, başka bir artısı yok gibi ben mecburiyetten aldım. O kadar servise götürdüm ancak sorunları düzeldi şimdilik bir sıkıntısı yok :) Garantisi bitecek 3 ay sonra. 2 yıl garanti verdiler 2 yılda ancak sorunları çözüldü :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de A5 17.1 modeli mevcut. Ben çok ucuz diye aldım, aileme yük olmamak için. Keşke almasaydım. 2 senede en az 10 kere servise götürdüm. Benim modelim en sıkıntılı modellerden birisiymiş bir de Control Center leş gibi. Kendi kendisini kontrol edemiyor. Bence Monster alma alacaksan da her şey olabilirmiş gibi al. Dediğim gibi çok ucuz olmasından dolayı çok cazip, başka bir artısı yok gibi ben mecburiyetten aldım. O kadar servise götürdüm ancak sorunları düzeldi şimdilik bir sıkıntısı yok :) Garantisi bitecek 3 ay sonra. 2 yıl garanti verdiler 2 yılda ancak sorunları çözüldü :)
Mesela ne oldu

Yeni konular

Geri
Yukarı