TIFF biçiminde stock görsel bulunduran site önerisi

KralYolu

Kilopat
Makaleler
19
Yer
Karabük
Daha fazla  
Arkadaşlar bir backdrop hazırlayacağız, tiyatro oyunumuz için sahnenin arka planı olacak. Boyutları yaklaşık en olarak 4 metre boy olarak 2 metre olan bir paravanın üzerine bastırılacak bu görsel. Tıff sanırsam baskı için en kaliteli format ama Google görsellerde tıff biçiminde görsel aratmak mümkün değil, bu yüzden stock görsel sitelerinden yararlanabilirim diye düşündüm. (baskı için yüksek çözünürlüklü tıff veya EPS gibi baskıya uygun dosya biçiminde görsel bulabileceğim herhangi bir sitede olabilir.) Bana bu istediklerimi karşılayabilecek, bildiğiniz ücretli ücretsiz tüm siteleri önermenizi rica ediyorum. Ücret konusunda belli bir yere kadar bütçemiz var. Çok aşırı pahalı olmadığı sürece sıkıntı yok. Şimdiden teşekkürler.

Ayrıca anlayan arkadaşlara birkaç sorum var.

Baskı için tıff veya EPS şart mı? PNG veya jpeg olup yüksek çözünürlüğe ve 300 DPI'ya sahip görsellerde yerini tutabilir mi? Tek derdimiz pikselleşme olmaması.
Bir de biz fotoğraf realisttik görseller istiyoruz ama vektörel yani dijital çizim bu ebatlarda daha mı mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı