Tigeos G2 Mikrofon Sorunu

SENKA

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle ben 2 gün önce bir kulak üstü kulaklık sipariş ettim klasik internet cafe kulaklığı gibi bir kulaklık. kulaklık çok iyi bir malzemeden yapılmış. Kulağı ağrıtmıyor. Fiyatına göre inanılmaz ötesi bir mikrofona sahip.

Lakin Ben Discord'da görüşme yaparken izlediğim Youtube videosunun ya da müziğin sesi karşiya gidiyor gitmekle de kalmiyor benim kulaklikta duydugum herşeyi karşi tarafta duyuyor. Ayriyetten şunlari ekleyeyim. Kasanin jak girişleri bozuk o yüzden bir USB ses karti kullaniyorum. USB'den kullanmamdan dolayi streo karişimi vesaire kapali. Ama bu sorunu nasil çözebilirim?
  • Kulakliktan çok memnunum keşke daha önce Snopy değil bunu alsaymişim.
  • Kulakliğin hiçbir sorunu yok ve bu gerçekten garip tek sorun, seslerin gitmesi.
Her şeyi açikladim var midir bir çözümü?

Ekleme: Fiyati 56 TL. Başka bütçem yok kusura bakmayin. O yüzden öneri istemiyorum. Kulaklik Tigeos G2.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nvidia sürücüsünü silip Realtek yükle.Yeniden başlat.Sonra ayarlardan gürültü engelleyiciyle akustik eko iptalini aç,mikrofon sesini 80 bassını 20 yap düzelir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı