Tiger e-sports longteng vs KL-asse Markt Longteng mouse pad

Osman COŞKUN

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Yanılmıyorsam bu iki mouse pad aynı markaya ait değil. Merak ettiğim şayet öyle değillerse aralarında ne gibi fark var ve daha iyi olan hangisi?

Dosya Ekleri

• longteng.jpg
    longteng.jpg
    212 KB · Görüntüleme: 46
İkisini de unut, Artisan Ninja FX Zero ya da Artisan Ninja FX Hien

Benim okuduğum yorumlar başta her iki mousepadin de neredeyse aynı kalitede olduğu fakat Klasse Longteng'in kalitesini daha çabuk kaybettiği yönünde. Ben de Klasse Longteng kullanıyorum. Şu an için gayet iyi ama ilerleyen zamanlarda ne olur kullandıkça göreceğim artık.

İkisini de unut, Artisan Ninja FX Zero ya da Artisan Ninja FX Hien
Fiyat olarak aradaki farkı biliyorsunuz de mi? Klasse longteng huoyun ortalama 370TL artisan zero veya hien vergilerle 1400-1500 civarina geliyor neredeyse 4x fiyatında. Çok iyi olabilirler ama ikinci el almadıkça veya kendi sitelerinden 2 ürün beraber almadıkça mantıklı değil.

Fiyat olarak aradaki farkı biliyorsunuz de mi? Klasse longteng huoyun ortalama 370TL artisan Zero veya hien vergilerle 1400-1500 civarina geliyor neredeyse 4X fiyatında. Çok iyi olabilirler ama ikinci el almadıkça veya kendi sitelerinden 2 ürün beraber almadıkça mantıklı değil.

Evet biliyorum, sizinde kabul ettiğiniz gibi çok iyiler, ben erişebiliyorum bütçe problemim olmadığı için. Erişebilenlerin de kendi sitesi üzerinden almasını tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı