TikTok bağlantı kopyalayınca link hep değişiyor mu?

AlexaBliss

Decapat
Daha fazla  
Selam, bugün bir videonun yorumlarında biri bağlantı atmıştı ama ben link kopyalayınca başka link görünüyordu. Antivirüs açıp adamın linkine girdim bir sıkıntı yok aynı videoya atıyordu. Sonra tekrar kopyaladım link yine değişti. Bir an korktum antivirüsle tarama yaptım yine bir şey yoktu. Ben artık gerçekten deliriyorum.

Selam, bugün bir videonun yorumlarında biri bağlantı atmıştı ama ben link kopyalayınca başka link görünüyordu. Antivirüs açıp adamın linkine girdim bir sıkıntı yok aynı videoya atıyordu. Sonra tekrar kopyaladım link yine değişti. Bir an korktum antivirüsle tarama yaptım yine bir şey yoktu. Ben artık gerçekten deliriyorum.

Evet değişiyor, neden korktunuz tam anlayamadım?

Tekrar kopyalayınca link yine değişmişse TikTok ile ilgilidir diye düşünüyorum. Hocam böyle şeylere ben de sizin gibi kafamı takıyorum. Biraz rahat olun bence ben de bu konu hakkındaki endişemi yavaş yavaş gideriyorum.
Ya ben de dönem dönem bir şeylerden korktum da bu çok uzun sürdü kendim kafama takarak bunu ilerletiyorum sanırım.

AV tespit etmediyse bir şey yoktur. Linkin farklı olmasının sebebi yönlendirme yapmış olması olabilir bu da her zaman kötü amaçlı olacağı anlamına gelmez. Çok takmayın bu tür şeyleri içiniz rahat etmezse de tarama yapın sonuç temizse sorun yoktur.

Aylar önce WhatsApp'ta kardeşimle paylaştığım, Tiktok link bağlantılarında hâlâ videolar durmakta. Her videonun bir ağ kimliği vardır. Değişmesi imkansız gibi birşey.

Aylar önce WhatsApp'ta kardeşimle paylaştığım, Tiktok link bağlantılarında hâlâ videolar durmakta. Her videonun bir ağ kimliği vardır. Değişmesi imkansız gibi birşey.
Whatsapptan öyle atılanlar değil. Hani vt.tiktok diye millet yorumlara yazıyor ya onlar değişiyor mu diye sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı