TikTok hesabı ile Spotify Premium almak

brkmrs01

Hectopat
Daha fazla  
TikTok hesabınızda size özel olusturulan özel bir kod ile 3 ay bedava Spotify Premium üyesi olabilirsiniz. Benim sorum kredi kartı bilgilerini girdikten sonra, kart bilgilerini iptal edebilme gibi bir seçeneğim var mı? Kısacası tek amacım 5 kuruş ödemeden Premium kullanmak bunu yapabilir miyim? (TikTok kullanan birisi değilim)

TikTok hesabınızda size özel olusturulan özel bir kod ile 3 ay bedava Spotify Premium üyesi olabilirsiniz. Benim sorum kredi kartı bilgilerini girdikten sonra, kart bilgilerini iptal edebilme gibi bir seçeneğim var mı? Kısacası tek amacım 5 kuruş ödemeden Premium kullanmak bunu yapabilir miyim? (TikTok kullanan birisi değilim)
Benim Spotify Premium'um bu ayın sonunda bitiyordu bende TikTok yükledim hemen üyelik açıp Spotify'a sanal kartla kartımı girip beleş 3 aylık Premium'u kaptım :D Sanal kartla yap yaptıktan sonra kapat sanal kartı.

Benim Spotify Premium'um bu ayın sonunda bitiyordu bende TikTok yükledim hemen üyelik açıp Spotify'a sanal kartla kartımı girip beleş 3 aylık Premium'u kaptım :D sanal kartla yap yaptıktan sonra kapat sanal kartı.

Kredi kartım yok arkadaştan istedim o da sağ olsun sanal kart aç dedi doğru ya.

İninalin sanal kartı işliyor mu içi boş olmasına rağmen ben aldım arkadaşım alamadı ona çözüm arıyorum gibi bir şey.

Geri
Yukarı