Spotify 3 ay 1 TL Premium Almak

184424

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşım için hesap açsam sonrada İninal kart ile 1 TL 3 ay boyunca kullanılan Premium alırsam benim için bir sıkıntı olur mu? Yani kart bilgilerim gözükür mü ona? Ve aynı hesabı kullanma hakkına sahip miyiz?

Son düzenleme:
Arkadaşım için hesap açsam sonrada İninal kart ile 1 TL 3 ay boyunca kullanılan Premium alırsam benim için bir sıkıntı olur mu? Yani kart bilgilerim gözükür mü ona? Ve aynı hesabı kullanma hakkına sahip miyiz?
Benim bildiğim 3 Ay 1 TL kampanyası Üniversite öğrencileri için. Farklı öğrenci belgelerini attığınız için sıkıntı olmayacağını düşünüyorum.

Benim bildiğim 3 Ay 1 TL kampanyası Üniversite öğrencileri için. Farklı öğrenci belgelerini attığınız için sıkıntı olmayacağını düşünüyorum.
Lisedeyim arkadaşım aldı kullanıyor.
Hayır sıkıntı olmaz 3 ay bitince sözleşmeyi iptal etmeyi unutmayın aksi takdirde para yüklediğiniz de bir daha para çeker.

Hocam ben bugün yapacaktım Spotify İninal kartlarımı banlamış ben de Deezer'dan devam ettim. :D

Problem olmaz ama isterseniz bir sanal kart oluşturun ve bu karta bakiye yükleyin. Kafanız daha rahat olur ve evet aynı hesabı kullanabilirsiniz.

Hocam ben bugün yapacaktım Spotify İninal kartlarımı banlamış ben de Deezer'dan devam ettim. :D

Problem olmaz ama isterseniz bir sanal kart oluşturun ve bu karta bakiye yükleyin. Kafanız daha rahat olur ve evet aynı hesabı kullanabilirsiniz.
Evet bu taktiği denemeyi düşünüyoruz. Teşekkürler.

Az önce aldım ancak aşağıda ki hatayı alıyorum.
Screenshot_2018-12-14-21-57-11-738_com.spotify.music.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı