Tiktok hesabı nasıl büyütülebilir?

yahya_1223

Centipat
Daha fazla  
Merhaba gençler. Yaklaşık 7 ay önce Ağustos 2023 tarihinde bir Tiktok hesabı açtım. Bu hesapta genelde oyunlarla alakalı bazen mizahi türde videolar paylaşıyorum. İlk dönemler iyi gidiyordu hatta bir videom 132 bin izlenme aldı. Ancak şu aralar fazla izlenme ve takipçi alamıyorum. İzlenme en fazla 700-800 arası bazen 1-2 tane takipçi geliyor. Bu benden kaynaklı olabilir belki çünkü 3-4 belki 6 günde bir video atıyorum düzenli bir video atma şeyim yok. Nasıl tiktok hesabımda daha fazla izlenme alabilir ve daha fazla takipçi kazanabilirim?

Şimdi ilk öncelikle siz bir TikTok'ta içerik üretiyorsunuz sizin videonuzu izleyen adam kaydıracak ve geçecek düzenli video atmak(bence işe yaramaz) ya mizah ya da otistik hareketler yapmak.TikTok yani konuştuğumuz içinde her şey var.

Son düzenleme:
Uykusuzum biraz KB. Düzenli video yapmak(bence işe yaramaz) ya mizah ya da otistik hareketler yapmak. TikTok yani konuştuğumuz içinde her şey var. Düzenli video yaparsanız sürekli adamın karşısına çıkma olasılığınız artar adamda sizi beğendiyse takip eder vs. bu işler biraz da keşfete düşmek ve içeriğin kalitesi ile bağlantılı.

Yani kötü içerik ve enerjik olmayan videoları 400 kere atın ilerleme katetemiceksiniz eğer dalga konusu olursanız etkileşim gene alınıyor daha çok bilinemeye başlıyorsunuz o tarafıda var.

Merhaba gençler. Yaklaşık 7 ay önce Ağustos 2023 tarihinde bir Tiktok hesabı açtım. Bu hesapta genelde oyunlarla alakalı bazen mizahi türde videolar paylaşıyorum. İlk dönemler iyi gidiyordu hatta bir videom 132 bin izlenme aldı. Ancak şu aralar fazla izlenme ve takipçi alamıyorum. İzlenme en fazla 700-800 arası bazen 1-2 tane takipçi geliyor. Bu benden kaynaklı olabilir belki çünkü 3-4 belki 6 günde bir video atıyorum düzenli bir video atma şeyim yok. Nasıl tiktok hesabımda daha fazla izlenme alabilir ve daha fazla takipçi kazanabilirim?
Dostum tiktok veya herhangi bir sosyal medya platformunda hesabını yükseltmek büyütmek istiyorsan bu dediklerimi teker teker azimle yapmaya devam edersen kısa bir zaman içerisinde hesapların büyük bir etkileşim alacaktır emin olabilirsin.

Sadece bir hesaptan içerik üretme tavsiye etmem. (Tiktok, İnstagram, YouTube Shorts)
gibi platformlara aynı videoları paylaşmanı tavsiye ederim. Bunlar gibi sosyal medya platformlarında algoritma denen bir mantık var. Algortima çok önemli öğrenmezsen kolay kolay gelişemezsin. Videolarını kafana göre tasarlayıp hemen yükleme. Sanki 6-7 milyon takipçin varmış gibi özenerek hazırla. Her platforma her gün 1 tane video yüklemen yeterli olacaktır. Videonu yüklerken keşfete düşmesi için 60-70 satır etiket asla atma. Bu seni keşfete düşürmez tam tersi algoritman mahveder. Videonun konusu neyse konu ile alakalı (#) etiket atman gerekiyor. Atacağın etiketler maksimum 10 tane minimum 5 tane olsun. Bu dediklerimi teker teker azimle uygularsan etkileşimi farkedersin.

Geri
Yukarı