Tıktok kişisel verileri çalıyor mu?

Çalaın ya da çalmasın boş bir uygulama. Zaten kullanan kişilerin normal bir insan olduğunu düşünmüyorum. Onlar böyle şeyler yaparken utanmıyor, ben onlarla aynı Dünya’da yaşadığım için utanıyorum.
Keşke sadece kişisel verileriniz çalınsa. Beyniniz de çalınanlara dahil.
Bence de sadece kişisel verileri değil asıl beyninizi çalıyor. Beyin>Kişisel Veri

Çalaın ya da çalmasın boş bir uygulama. Zaten kullanan kişilerin normal bir insan olduğunu düşünmüyorum. Onlar böyle şeyler yaparken utanmıyor, ben onlarla aynı dünya’da yaşadığım için utanıyorum.

Bence de sadece kişisel verileri değil asıl beyninizi çalıyor. Beyin>kişisel veri.

Haklısın ama bu iş ciddi kamera falan giriyor diyorlar.😹
Onların bilgilerini çalmasına gerek yok sen zaten videolar çekip yükledikçe kendi hayatının bütün mahremiyetini ve nasıl bir karakterde insan olduğunuzu onlara sunuyorsunuz.

Yok be Allah korusun meraktan indirdim bir kere hiç video çekmedim bir tane ablayla abi ana sayfada halay çekiyordu sadece o kadar başka bir şey görmedim (ama yurt dışında efsane videolar var paraşütten falan atlarken müzik koyuyorlar falan) yani komik bir uygulama çok cring videolar var.💛💛
Onların bilgilerini çalmasına gerek yok sen zaten videolar çekip yükledikçe kendi hayatının bütün mahremiyetini ve nasıl bir karakterde insan olduğunuzu onlara sunuyorsunuz.

Yok be Allah korusun meraktan indirdim bir kere hiç video çekmedim bir tane ablayla abi ana sayfada halay çekiyordu sadece o kadar başka bir şey görmedim (ama yurt dışında efsane videolar var paraşütten falan atlarken müzik koyuyorlar falan) yani komik bir uygulama çok cring videolar var.💛💛
Neymiş efendim, sen izinleri reddetsen bile depolamaya erişiyormuş bilmem ne. Bir de biri Twitter'da uzun uzun twit atmış bir şey biliyor gibi.

Ha bu arada izinlere izin verdikten sonra uygulamayı silersek sorun olur mu? Devam eder mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı