TikTok Live Studio oturum açılamıyor

Evet bu arkadaşımız kendisi açmış ve tak diye aha girdi hallettim beyler demişte olabilir. Kimsenin çözemediğini çözmüşse helal olsun ben teşekkür ederim ama vakit kaybı bir şey yaparsa adamlık olmaz.

Evet bu arkadaşımız kendisi açmış ve tak diye aha girdi hallettim beyler demişte olabilir. Kimsenin çözemediğini çözmüşse helal olsun ben teşekkür ederim ama vakit kaybı bir şey yaparsa adamlı
Şimdi şöyle live studio bende de açık fakat önceden oturum açık diye diğer bilgisayarıma yüklediğimde açılmıyor bu arkadaşta böyle yapıp ss atmış olabilir diye ben eleştirdim çünkü hiçbir şeyin kanıtı yok attığı ss lerde

açık olan pc ne uzaktan teamviewer ile bağlanırsam da olur
hocam dc gelir misin

Şimdi şöyle live studio bende de açık fakat önceden oturum açık diye diğer bilgisayarıma yüklediğimde açılmıyor bu arkadaşta böyle yapıp ss atmış olabilir diye ben eleştirdim çünkü hiçbir şeyin kanıtı yok attığı ss lerde

hocam dc gelir misin

ben discord kurup seninle iletişime geçeceğim kardeşim

hocam dc gelir misin
Kesinlikle öyle ancak şöyle bir sorun var ben uygulamadan çıkmadım uygulama beni attı bir sorun var ve bu sorun nasıl çözülecek bilmiyorum ama acilen çözsünler ilk 20 deydim düştüm iyice 11 deydim ben ya? adaletsizlik var şuan hakettiğim hakkı kullanamadım tiktok biz garibanın hakkını aldı ya daha ne diyim sjsjjs

hocam dc gelir misin
Bu Çocukta Cidden Sorun Var Beyni Basmıyor Ekran Resmi Atıyorum Üstüne Yayın Açıklamasına Adını Yazıyorum Kanıt Yok Dİyor

Kesinlikle öyle ancak şöyle bir sorun var ben uygulamadan çıkmadım uygulama beni attı bir sorun var ve bu sorun nasıl çözülecek bilmiyorum ama acilen çözsünler ilk 20 deydim düştüm iyice 11 deydim ben ya? adaletsizlik var şuan hakettiğim hakkı kullanamadım tiktok biz garibanın hakkını aldı ya daha ne diyim sjsjjs
Serdar üstadla bir şeyler deniyecez şimdi dönüş yaparız

Yeni konular

Geri
Yukarı