TikTok videoların 0 izlenmesi

Mert_002

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, benim arkadaşının bir TikTok hesabı vardı. Bilgi videoları attığı hesabı bana devretti, ben de birkaç video attım ama 0 izleniyor ve kendi videomu beğenmiyorum. Sebebi nedir? Bunu tekrar yeni hesap açarak denedim ve yine aynı sonucu aldım, bilgisi olan var mı?

Üretilen içerik için çok yanlış bir platform seçmişsiniz.

TikTok algoritması mümkün olan en kısa sürede en büyük aptallığı yapabilmekten ibaret. Çok hızlı tüketilen içerikler daha çok tutuyor. Muhtemelen bilgi içerikli videolar içeriğinden dolayı süreyi uzatıyordur.

Merhabalar
Bahsi geçen uygulama maalesef içinde bulunduğumuz devrin en anlamsız, en amaçsız, en gereksiz ve laubali uygulamasıdır. Orada ciddi ve faydalı şekilde paylaşım yapıp, bu paylaşımın izlenmesini beklemek üzülerek söylüyorum ki hata olur.

O platformun kullanıcı profili belli...
Uzerlerine yapışan olumsuz elestirileri aklamak adına başlattıkları sözüm ona "faydalı" reklam kampanyasınin bile ise yarayacağını düşünmüyorum. Hal böyle iken; size de nazicane tavsiyem, bu konuya çok fazla kafa yorup üzmeyin kendinizi.

Sağlıcakla...

Üretilen içerik için çok yanlış bir platform seçmişsiniz.

TikTok algoritması mümkün olan en kısa sürede en büyük aptallığı yapabilmekten ibaret. Çok hızlı tüketilen içerikler daha çok tutuyor. Muhtemelen bilgi içerikli videolar içeriğinden dolayı süreyi uzatıyordur.

Instagram daha mi uygun olur hocam ya da önerebileceginiz bir uygulama var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı