TikTok'ta açılan her hesap askıya alınıyor

realme

Centipat
Daha fazla  
Dostlar selam önemli bir sorun var. TikTok'tan ana hesabım kalıcı olarak askıya alınmış. Destek attım geri dönmediler şimdi yeni hesap açmaya çalışıyorum ama açtığım hesap anında askıya alınıyor açar açmaz. VPN başka cihazdan hesap açıp girme vs denedim, var mıdır çözümü veya TikTok'a destek maili atabilmek için mailde olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar selam önemli bir sorun var. TikTok'tan ana hesabım kalıcı olarak askıya alınmış. Destek attım geri dönmediler şimdi yeni hesap açmaya çalışıyorum ama açtığım hesap anında askıya alınıyor açar açmaz. VPN başka cihazdan hesap açıp girme vs denedim, var mıdır çözümü veya TikTok'a destek maili atabilmek için mailde olur.
Donanımsal ban atmışlar gibi görünüyor. Bu banı yiyecek ne yaptın asıl sorulması gereken soru bu 😅

IP ban yediniz büyük ihtimalle.

Sosyal medya olmadan hayat ne kadar da güzeldi. Sosyal medya diye birşey çıktı. Onunla birlikte yepyeni sorunlar ortaya çıktı. Yok İnstagram'da arkadaşa istek atınca takip etmez yada engeller yok ta TikTok açınca hesabın kapanıyor. Keşke Türkiye'de sosyal medya yasak olsaydı.

Geri
Yukarı