TikTok'ta ilk girişte neden Arap videoları çıkıyor?

Error

Hectopat
Makaleler
1
Görünce hem bir şey anlamıyorum hem sinir ediyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tiktok'ta biliyor artık halimizi. İzlemeyin, geçin eninde sonunda düzelir. Sizin izlediklerinize göre şekilleniyor diye biliyorum.

Tiktok'ta biliyor artık halimizi. İzlemeyin, geçin eninde sonunda düzelir. Sizin izlediklerinize göre şekilleniyor diye biliyorum.
Başka bir sebebi var.
Biliyorsunuz yüklediğiniz videoyu "Tanıt." diye bir özellik var.
O özelliğe tıkladığınızda sizden cuzi bir miktar istiyor.
Araplar da para bol olduğu için, kehkeh!
En yüksek miktarı seçip videolarını en öne çıkarıyorlar, şansınıza da size denk geliyor.
Olay bundan ibaret.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
TikTok kullanmayın kullandırtmayın. [sadece yabancıların içerikleri güzel onun dışında Türkiye, Hindistan, Çin, Afganistan vb. ülkelerin içerikleri zaten IQ seviyeni düşürdüğü için dava açma hakkın bile olabilir. Psikolojik sorunlara yol bile açabilir. Keşke yasaklansa........]

PC sürümünde maalesef bende yaşıyorum bu durumu bende de daha çok asyalıların videoları çıkıyor önüme, aşırı sinir bozucu.

TikTok kullanmayın kullandırtmayın. [sadece yabancıların içerikleri güzel onun dışında Türkiye, Hindistan, Çin, Afganistan vb. ülkelerin içerikleri zaten IQ seviyeni düşürdüğü için dava açma hakkın bile olabilir. Psikolojik sorunlara yol bile açabilir. Keşke yasaklansa........]

Hocam çok nadir 3 ayda 1 ne var ne yok diye giriyorum 1dakika olmadan çıkıyorum zaten. Bu videoları görünce.

Geri
Yukarı