TikTok'ta takipçi ve beğeni nasıl kasabiliriz?

Moltreach

Hectopat
400 takipçili bir hiphop sayfam var. Instagram'da ama aktifliği aşırı düşük. Her videom 1 gün içinde toplam 200 izleniyor, TikTok'ta yine hiphop hesabı açtım, 12 saatte 200 izlenme geldi. İnanılmaz bir sayı 0 takipçiye göre ama nasıl takipçi ve beğeni alabilirim? Bir taktiği var mıdır? Lyric videoları atıyorum rap parçalarını.

Valla 3 tane video attım 24 saat içinde toplam bin izlendi sadece 3 takipçi ve 15 beğeni aldım. Daha çok kişinin görmesi lazım. Hashtagleri kullanın. Açıklamada neyin ne olduğunu anlatın ki TikTok bunu kime göstereceğini anlasın.

Pek bilgim yok ama reklamlara azcık para yatırmalısın sanırım.

Vallahi 3 tane video attım 24 saat içinde toplam bin izlendi sadece 3 takipçi ve 15 beğeni aldım. Daha çok kişinin görmesi lazım. Hashtagleri kullanın. Açıklamada neyin ne olduğunu anlatın ki TikTok bunu kime göstereceğini anlasın.

Etiket atıyorum atabildiğim kadar zaten açıklamayı da düzeltmeye çalışırım.

bu siteden faydalanabilirsin hocam. daha test etme fırsatım oldu gönderim yapıyorlar. fatura vs. de gönderiyorlar canlı desteği de var oradan iletişime geçebiliyorsun

Bu siteden faydalanabilirsin hocam. Daha test etme fırsatım oldu gönderim yapıyorlar. Fatura vs. de gönderiyorlar canlı desteği de var oradan iletişime geçebiliyorsun.

Kendi emeğimle arıyordum dostum. Hortlattığın için teşekkürler bu arada :D.

Geri
Yukarı