TikTok'tan coin alıp iade istemek

Arkadaşlar birkaç gün önce arkadaşıma tanıdıkları kredi kartı söylemiş. "Apple kimliğine ekle, Apple verileri saklıyor" demiş. Buradan TikTok'tan coin al demişler. Coini canlı yayında atıp TikTok'tan iade isteyeceklermiş. Arkadaşlarım kartın sahibi siz misiniz diye sordu? Evet dediler ama emin değil. Arkadaşımın başı yanar mı? Ne yapması lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Buyuk ihtimalle coin alip kendilerine bagis atacaklar. Ondan sonra Apple destegi arayip iade isteyecekler. Hem coinlerin parasini alacaklar hem de iadelerini alacaklar. Androidde Google bu tarz satin alimlarda iade saglamadigi icin Apple uzerinden deneyecekler diye tahmin ediyorum.

Ben anladım CC geçtiği zaman sadece iPhone iOS cihazlarda 3D koruması olmadan geçebiliyor arkadaşlar CC bulacaklar ve kendilerine coin atıcaklar sizi bulurlar agalar iPhone ban da yer yaptgınız illegal haberiniz olsun

Buyuk ihtimalle coin alip kendilerine bagis atacaklar. Ondan sonra Apple destegi arayip iade isteyecekler. Hem coinlerin parasini alacaklar hem de iadelerini alacaklar. Android'de Google bu tarz satin alimlarda iade saglamadigi için Apple uzerinden deneyecekler diye tahmin ediyorum.

Arkadaşın telefonu iPhone onların interneti olmadığını düşünüp yardım etmiş. Ama bunlardan haberi yok.
Hocam IPhone'larda zaten ödeme onayı gelmiyor o yüzden sadece iPhone kullanıyorlar CC = çalınmış kredi kartı demek.

Hocam arkadaşa kredi kartı arkadaşımın demiş. Hangisinin başı belaya girer.

Arkadaşın telefonu iPhone onların interneti olmadığını düşünüp yardım etmiş. Ama bunlardan haberi yok.

Ooooo geçmiş olsun reisler hayırlı olsun iphonu ban yer onun haberi olsunda

Biraz düşünün millet neden size iPhone sorsun

Yeni konular

Geri
Yukarı